Щур і Дракон, сумісність

Сумісності Щура і Дракона в східному гороскопі.

У класичній інтерпретації Щур прекрасно взаємодіє з Драконом. Тут можливі й любов, і шлюб, і дружба, ділове співробітництво. Вони потрібні одне одному, тому що можуть існувати на взаємовигідних умовах в самому широкому сенсі цього поняття.

Щур посидюща, працездатна, розважлива, добре розподіляє кошти, планує і здійснює проекти. При цьому вона хазяйновита і розумна, інтуїтивна і дуже практична. Вона виявляється досить корисним партнером, який забезпечує тил, побутовий комфорт творчій натурі Дракона. Останній в свою чергу, маючи таку можливість, може займатися великими перспективними справами, що потребують свободи самовираження, творчого підходу і свіжості, яскравості сприйняття життя.

Ця картина спільного життя Щура і Дракона більше нагадує повну ідилію. Звичайно, в житті більше шорсткостей і нестиковок, взаємних претензій і складнощів різного роду. Але, Щур і Дракон дійсно можуть жити разом довго і щасливо, якщо зрозуміють своє призначення і хоч скільки-то будуть працювати над собою і відносинами.

Можливі складності відносин.

Як правило, найважчим і непевним етапом в їх любовному житті може стати перший етап їхнього спільного життя, коли закінчується стадія залицяння і починається загальний побут. Їм важко стримуватися, оскільки обидва емоційні і активні, але порізному. Щур не любить, коли розбудовуються її плани, вона турбується по дрібницях і тому живе на нервах. Дракон «психує» по крупному. Він не хоче бачити ту реальність, якій живе Криса, бо вона йому не потрібна, він обходиться без цієї реальності. Щур постійно намагається опустити Дракона на грішну землю, не розуміючи, що в останнього зовсім інші завдання. Дракон шукає свята і намагається створювати його скрізь і завжди. Він не чекає години «Х», щоб радіти життю!

Коли відбудеться притирка, в цій парі може початися боротьба за владу. Дракон легко справляється з роллю лідера, причому, як би граючи, вільно. Але, Щур не згодна бути другий. Вона буде намагатися брати владу в свої руки змором методично і цілеспрямовано. Дракон більш активний, він швидше йде вперед і не занадто довго аналізує. З цієї причини, рано чи пізно Дракон потрапляє в мережі Щура. Вона спробує і, швидше за все, успішно побудувати відносини і запропонує Дракону систему компромісів.

Так буде створюватися союз. Багато чого буде в ньому триматися на довірі до один одного і ця особливість допоможе обом втриматися разом довгий час. Любовні стосунки можуть перерости в шлюб.

У сексуальному відношенні Щур буде загіпнотизована Драконом, його натхненням і красою, його яскравою сексуальністю. В свою чергу Дракон порахує Щура дуже привабливою і досить темпераментної тут всього в міру і рівно стільки, скільки потрібно, щоб відчувати радість життя!

Чоловік Щур і жінка Дракон.

У цьому поєднанні знаків чоловік Щур буде змушений брати на себе багато побутові справи. Він добре організований для щоденної рутинної роботи і в общем-то з готовністю за неї візьметься. Жінка Дракон виступатиме скоріше як натхненник, муза, людина, яка буде створювати свято і привносити в сімейне життя яскравість емоцій, новизну і перспективу.

Звичайно, їй вистачить сил і на виконання свого материнського обов’язку. Просто вона не надає особливого значення побуті і не живе ним. Для неї важливіше реалізація свого творчого потенціалу, своїх бажань та інтересів. Сім’я для неї має важливе значення і не треба думати, ніби то вона занадто легковажна і поверхнева — ні, це — не так. Вона із задоволенням підтримає чоловіка, знайде чим зайняти дітей, щоб розвинути в них вроджені таланти.

logo[1]Жінка Щур і чоловік Дракон.

Гороскоп сумісності в такій парі теж має хороший потенціал. Чоловік Дракон для жінки Пацюка може виявитися майже ідеальним. Вона розгледить в ньому внутрішню свободу і талант жити творчо. Він уміє привнести в будь-яку роботу свою душу і рідко нудьгує. Його не треба вмовляти, направляти і йому не треба вказувати що, коли і як робити. Він сам точно знає як досягти успіху в будь-якій справі. Активний, люблячий, яскравий чоловік Дракон поведе за собою жінку Щура і дасть їй можливість жити комфортним життям — тієї, яка її повністю влаштує.

Добавить комментарий