Кіт і Дракон — сумісність

Сумісність Кота (Кролика) і Дракона у східному гороскопі.

Кіт і Дракон — непросте поєднання знаків. Їх любовний гороскоп може базуватися на фізичній стороні справи завдяки тязі до чуттєвих задоволень. Тут напевно між людьми настільки різних знаків буде повна ідилія. Сексуальне тяжіння може бути сильним, але у що воно переросте, не знає ніхто. Можливо, вони захопляться один одним настільки, що зважаться на шлюб і в цьому немає нічого поганого, скоріше, навпаки! Особливості кожного з цієї пари, а в основному — їх сильні сторони виявляться фундаментом для стабільних відносин в сім’ї та шлюбі.

Обидва партнери в цілому люблять веселощі, свята і нові знайомства. Кот дипломатичний і володіє більш тонкою душевною організацією, а Дракон налаштований на здійснення якихось ідей і може активно приймати рішення навіть у найскладніших умовах. Зовні начебто обидва підходять один одному.

Однак, не будемо забувати, що Дракон не систематичен. Його здатність жити спонтанно і так само спонтанно вирішувати і діяти може призводити мирного, що шукає захисту Кота в невимовний жах. Той буде змушений жити як на вулкані, причому постійно, адже він — натура не тільки вразлива, але і нервова. Він намагається будь-яким шляхом уникнути конфліктів і не допускає навіть думки про можливість потрапити в незвичну для нього ситуацію, яку неможливо контролювати.

Дракон ж шукає розваг і хоче жити відкритою і повним життям — йому не страшно нічого! Добре, якщо йому вистачить розуміння свого партнера, який бажає одного спокою і стабільності. Кот може скласти компанію в розвагах, але не дуже часто.

Дракону цілком під силу не тільки захистити Кота від негараздів, а й приділити йому достатньо уваги.

Звичайно, мова йде про крайніх проявах людей і в житті багато чого можна утрясти, про щось можна домовитися. Саме так і відбувається в ряді випадків. У міру розвитку любовних відносин люди вчаться пристосовуватися один до одного і це просто необхідно заради щасливого майбутнього.

Чоловік Кот і жінка Дракон.

Такий союз навряд чи має довгострокову перспективу, якщо тільки обох влаштують вільні стосунки або гостьовий шлюб. А чому б ні? Найголовніше домогтися взаєморозуміння і навчитися поступатися. Жінка Дракон — натура діяльна і любляча новизну у всьому. Якщо вона виявиться більш-менш врівноваженою дамою, то чоловік Кот цілком може скласти їй гарну пару. Він дасть їй впевненість у завтрашньому дні, а натомість попросить тепла і розуміння — це не так вже й багато!

Якщо ж жінка Дракон виявиться занадто яскравою і непосидючою, то, тут вже шанси створити міцну сім’ю з чоловіком Котом значно падають. Легкий, запаморочливий любовний роман між ними цілком реальний, а тривалі відносини зажадають зусиль з обох сторін.

Жінка Кот і чоловік Дракон.

У цьому варіанті спільне життя жінки Кота і чоловіки Дракона більш реальна і радісна, бо, складається досить легко. Жінка Кот швидше навчитися розуміти Дракона і, швидше за все, прийме його таким, який він є. Чоловік Дракон дасть жінці ту саму іскорку, той політ, якого, їй зазвичай не дістає, щоб відчувати себе абсолютно щасливою. Він вдихне в неї оптимізм і силу, навчить багато до чого ставитися простіше.

Жінка Кот допоможе чоловікові Дракону розумінням глибин людської психіки, зуміє повідомити йому спокійне розуміння краси світу. Вона безумовно, надасть гармонізуючий вплив і надасть йому можливість відчути повноту життя без зайвої суєти і нервування. До того ж вона — дама господарська і надійна. Чоловік зуміє оцінити це і будуть вони жити довго і щасливо!

Добавить комментарий