Змія і Дракон — сумісність

Гороскоп сумісності людей, народжених у рік Змії і Дракона завжди обіцяє обом насичену спільне життя: бурю емоцій, динамічність, нестримні веселощі та сльози. Їм ніколи буде нудьгувати, тому що їх любов — баланс на грані — ще крок і хтось з цієї пари може мерзнути. Яка буде розв’язка цих відносин — питання завжди відкритий, тому що передбачити відповідь на нього неможливо. Однак потенціал на розвиток і благополуччя у такого любовного союзу завжди залишається вельми високим.

Існує чимало інформації, суть якої зводиться до наявності глибоких протиріч між людьми цих знаків. До них можна все життя ставитися негативно і боротися з проявами чужих принципів в партнері, однак, при більш уважному підході, можна зробити інші висновки. Обидва можуть бачити один в одному відсутні риси характеру свого знака або просто кожен з них не може адекватно їх проявляти — кожен у свій випадок. На тлі такого «неприйняття» самого себе і можуть виникати труднощі в побутовому житті пари. Як би не виглядали ці складності, об’єктивно немає приводу розривати відносини, навпаки — залишається реальна можливість навчитися чомусь новому у партнера, прийняти і себе, і його цілком, розвиватися самому і розвивати таким чином партнера.

Відносини в любові.

zmeja-drakon-1

Якщо ж повернутися на поверхню і говорити про звичайні речі тих, з якими ми маємо справу щодня, то Дракон може виявитися одним з найбільш підходящих партнерів для Змії. Вона, харчуючись барвистими відтінками способу життя Дракона — його яскравістю, умінням створювати свято, його пошуком нового і захоплюючого, нарешті, його розумінням сенсу життя в легкості і веселощі, отримує чималий заряд бадьорості та енергії для себе. Змія стає більш активною і цікавою, більш життєрадісною і процвітаючою поруч з Драконом, а це — немало!

Коли ця пара знайде сенс у відносинах, тоді вони зуміють домовлятися і разом рухатися вперед по життю. Складаючи прекрасний альянс, вони можуть досягти великих успіхів у житті, ставлячи перед собою самі амбітні цілі. Мова може йти як про спільний бізнес, так і про плідну співпрацю на ниві творчості, у вихованні дітей тощо. Д.

У сексуальній сфері їм теж дуже добре, оскільки, найчастіше отримують максимальне задоволення в ліжку, вважаючи один одного палкими і активними коханцями. Кожен в цьому союзі стимулює уяву і фантазії партнера. Так, вони — різні, але в цьому є своя принадність на всіх рівнях відносин!

Фінансові відносини.

В матеріальному плані у них теж є перспектива росту та отримання багато чого, якщо їм вистачить сміливості замахнутися на щось значне. І, знову ж, їм легше домогтися благополуччя, дію разом. Змія вміє рахувати, розраховувати і планувати, а Дракон може виступати як двигун, як натхненник і винахідник чогось нового, адже він завжди сповнений різних ідей, які чекають свого втілення. Справитися самостійно з рутиною загальних справ Дракон не вміє, а Змія якраз вміє прекрасно організувати і організуватися — це їй вдається найкраще! Дерзайте!

Шлюбний союз.
zmeja-drakon-2
Взаємні претензії у шлюбі у цієї пари завжди присутні. Змія не бажає давати Дракону таку бажану для нього абсолютну свободу пересувань і розпорядження самим собою. Це основний привід для невдоволення для Змії.

Інший момент — невміння Драконом розпоряджатися грошима так, як цього б хотіла Змія. Взагалі, вона вважає за краще концентрувати спільні гроші у себе в засіках, тоді як Дракон рідко в змозі відкладати гроші і планувати витрати постійно. Коли Змія знайде в собі сили звільнити Дракона від цих обмежень (або як мінімум дати йому особисту свободу і не пригнічувати його ініціативи), тоді Дракон буде регулярно дихати «свіжим повітрям» і проявить свої кращі якості до взаємного задоволення!

У Дракона менше претензій, єдине, що йому важко прийняти, так це — якусь відсталість мислення Змії, обмеженість сприйняття життя і вимогливість. Але, йому потрібно зрозуміти — завдяки цим якостям Змія в стані утримуватися на плаву в будь-який «шторм» і організовувати своє життя і життя сім’ї в будь-яких обставинах.

Чоловік Змія і жінка Дракон.

Гарне сполучення, якщо враховувати всі перераховані умови. Звичайно, жінка Дракон буде більш поступливою і розважливою в порівнянні з чоловіком цього знака, адже будь-яка жінка за своєю природою пристосована до найважчим умовам життя — вона народжує і виховує дітей, піклуватися про близьких. Жінка Дракон, потрапляючи «у добрі руки» також здатна на багато що, якщо не утримувати її поряд на короткому повідку. Для неї це кінець усьому, та й вона не стане терпіти і довго пристосовуватися, а швидше за все, піде. Чоловік Змія, володіючи життєвою мудрістю, повинен розуміти, що він може отримати все, що хоче і навіть більш того, тільки враховуючи інтереси і побажання жінки.

Жінка Змія і чоловік Дракон.

У цьому поєднанні східних знаків теж можна жити. Нормальною і рівною життя, звичайно, не гарантується і жінка Змія, перебуваючи поруч з чоловіком Драконом буде змушена «вийняти» зі свого чарівного скриньки всі свої душевні і психологічні резерви, жити одним днем, але при цьому намагатися підстелити соломки на завтра. Їй доведеться крутитися і дуже швидко, щоб бути одночасно і в загальному потоці з чоловіком Драконом, і періодично «запливати» в свою особисту тиху заводь, де можна спокійно подумати, проаналізувати, заспокоїтися, перебудуватися, зробити висновки і порахувати відкладені «на чорний день» гроші.

Добавить комментарий