Жінка Дракон в шлюбі

Женщина-Дракон-в-браке-e1293437241282Як поводиться жінка-дракон в шлюбі? Щоб зрозуміти всю повноту теми, спочатку слід прочитати статтю про Чоловіках Драконах в шлюбі. Тільки, хай все, що там написано не надто вас шокує. Життя завжди вносить свої корективи, тому, живіть вільно і легко!

Отже, Жінка Дракон все-таки значно спокійніше в сімейному житті і, що важливо зазначити, невибаглива. Перш, ніж одружитися, вона постарається самостійно встати на ноги і реалізувати себе. Юність і молодість такої жінки буде повне пригод і любовних історій, часто не надто щасливих. Але рано чи пізно, їй вдасться укласти союз з підходящим, як їй здасться, людиною. І тут головним буде ні секс, ні якісь побутові зручності та інші подібні речі. Найважливішим для Жінки-Дракона буде взаєморозуміння на духовному рівні.

Однак, не варто забувати, що Жінка-Дракон все одно Дракон. А всі представники цього знака завжди прагнуть на свободу. Шлюб для таких людей це майже завжди незручність. Вдалих рішень в шлюбі не так вже й багато: або Жінка Дракон виховає з дружина свою копію, щоб легше було вести спільні справи, або буде вести себе як маленька дівчинка зі своєю улюбленою іграшкою лялькою: захоче — буде балувати і втішати, а захоче — покарає : поставить її в кут, наприклад. Потім знову буде втішати … Ось така дівчинка — Жінка Дракон за своєю суттю.

Добавить комментарий