Дракон-Риби

Дракон-Риби. Гороскоп Риб, народжених у рік Дракона.

Це особливе поєднання знаків, яке визначає дивовижний характер. Риби, як жителі глибин, живуть своїм життям, не схожою на життя інших знаків Зодіаку. Вони не потайливі, вони — глибокі, емоційні, чутливі і співчутливими. Вібрації навколишнього світу людей і тварин вони відчувають всім своїм єством і часто не можуть відрізнити чужі вібрації від своїх власних, тому їм складно проявляти себе адекватно складних обставин.

Якщо типову Рибу поєднати з роком Дракона, то вийде досить екстравагантна особистість, яка не дуже переживає з приводу і завжди ясно дає знати оточуючим, що їх влаштовує далеко не все! Вони вміють постояти за себе і можуть сказати правду в очі, особливо в пориві емоційної спалаху.

Новости сайта:котедж буковель

Гороскоп Риб, народжених у рік Дракона, відрізнятиметься бажанням проявляти прагнення до влади, справедливості, вони будуть наповнені життєвою енергією і навіть оптимізмом. Такі люди завжди пам’ятатимуть про свій особистий інтерес і про свою вигоду в будь-яких запропонованих обставинах і це — непогано, коли захоплює людину цілком.

Дракон-Риби проявляють обережність і вміють йти до мети. Їх кругозір широкий, але особливо привабливий світ мистецтва: театр, кіно. Люди цього поєднання знаків не відмовляться від професії, яка принесе їм славу: вони дійсно талановиті!

У любові Дракон-Риби дуже досвідчений, дуже привабливий для протилежної статі, вміє налагодити сімейне життя за своїм смаком і, навіть, якщо перший час не виявляє великої активності, то згодом зуміє «взяти командування на себе».

Добавить комментарий