Дракон-Водолій

Дракон-Водолій. Гороскоп Водолія, народженої в рік Дракона.

Це непросте поєднання знаків для життя в розумінні обивателя. Щоб зрозуміти ДраконаВодолія потрібно трохи відірватися від землі або навчитися заглядати в майбутнє.

Гороскоп Водолія, народженої в рік Дракона відрізняється більш яскравими фарбами сприйняття світу. Дракон як би додає вогню в повітряну стихію Водолія і він мчить в цьому чудовому вихорі, спостерігаючи те, що відбувається, оцінюючи і постійно відкриваючи нову сторінку життя. Це — прекрасно!

Новости сайта:Предвыборная агитация

Проте, всім нам в тій чи іншій мірі доводиться мати справу з щоденними побутовими справами і ось тут у ДраконаВодолія може проявлятися активний опір. Реальність — та, яку бачить Дракон-Водолій своїми очима може його не влаштовувати. Так формується фон для депресій і зривів. Що буває далі краще не продовжувати, щоб не зіпсувати враження від статті.

Хотілося б звернути увагу на спосіб вирішення цієї проблеми. Звичайно, всі ми дуже різні і це дійсно — здорово. Ми всі ходимо по землі і не можемо ігнорувати земні закони — не маємо права! Потрібно просто навчитися відокремлювати свої повсякденні турботи від роботи і захоплень; навчитися поважати себе і прагнути все робити із задоволенням, тоді настає внутрішній спокій. А на базі стану умиротворення можна втілювати найсміливіші свої фантазії в життя і все вийде!

Складно досягти внутрішньої гармонії, коли постійно «несе», проте ця хвороба піддається лікуванню.

Враховуючи невгамовність натури ДраконаВодолія, які майже завжди знаходиться в пошуку себе, його любовне життя така ж насичена, як і будь-яка інша сфера життя цієї людини. До родинним зв’язкам він ставиться прохолодно, і це — теж цілком зрозуміло. Загалом, тут є над чим працювати, якщо є бажання щось поміняти у своєму житті.

Удачи!

Добавить комментарий