Дракон-Козеріг

Дракон-Козеріг. Гороскоп Козерога, народженої в рік Дракона.

Це — сильне поєднання знаків. Козерог-Дракон завжди націлений на успіх і знає як її досягти. Гороскоп Козерога, народженої в рік Дракона відрізняється здатністю швидше орієнтуватися в будь-якій ситуації і використовувати її на свою користь. Проблема цього поєднання знаків полягає в тому, що КозерогиДракони схильні переоцінювати свої сили або ж зміщувати фокус реальної мети в сторону ілюзії.

Новости сайта:преобразователь частоты 2,2 квт

Неправильно було б вважати, що КозерогиДракони захоплюються своїми амбіціями настільки, що втрачають свою провідну зірку, але поразки трапляються. Однак, треба розуміти: будь-який промах — привід розібратися в собі і йти далі.

У періоди невдач Козерог-Дракон «йде в себе» і тривожити його не варто — бажання якось йому допомогти, швидше за все, нічим не закінчиться. Така людина воліє все робити самостійно.

Це — здібні керівники, вони відповідальні й завзяті, намагаються чітко дотримуватися інструкції і доводять розпочате до кінця. Кар’єрний ріст — не порожнє словосполучення для ДраконаКозерога. Вони не захочуть трудитися не маючи перспектив зростання кар’єрними сходами.

Дракон-Козеріг прагне створити сім’ю, хоче затишний будинок. Не завжди йому вдається вирішити ці питання швидко, оскільки він недовірливий і нелегко сходиться з людьми.

Добавить комментарий