Дракон-Скорпіон

Дракон-Скорпіон. Гороскоп Скорпіона, народженої в рік Дракона.

Це — дуже непроста комбінація знаків, і в основному, для самої людини ДраконаСкорпіона. Складність полягає в особливостях цих знаків, які створюють протиріччя.

Скорпіон скритний за своєю природою і всі свої неабиякі пристрасті — потужні за силою і руйнівним властивостям ховає глибоко всередині. Мало хто може знати, що насправді відчуває Скорпіон.

Новости сайта:обогреватели интернет магазин

Ситуація Дракона, навпаки — акцентує відкритість почуттів і прямоту висловлювань.

Розуміючи ці особливості, можна сказати, що гороскоп Скорпіона, народженої в рік Дракона відрізняється бурхливими проявами у поза. Щоб уберегти себе від відповідної реакції оточуючих, такій людині доводитися жорстко себе контролювати, хоч, часом робити це неймовірно важко.

Дракон-Скорпіон може володіти величезною чарівністю і притягувати до себе самих різних людей, якщо навчиться нейтралізовувати свої спалахи гніву. Він глибокий і дуже сильний, проникливий і прагнути панувати.

Він може виглядати веселим, навіть доброзичливим, але в якій-небудь сфері життя все одно він повинен буде компенсувати свою гадану легкість. Можливо, Дракон-Скорпіон буде періодично зриватися на близьких чи підлеглих, а можливо, що він просто знайде собі постійні причини для хвилювань, щоб через це вихлюпувати свій нереалізований потенціал.

Як би там не було, знаючи свої особливості, людям ДраконамСкорпіонам є сенс поміркувати над своїм звичним способом життя і, можливо, щось змінити! Свою енергію можна направити на творчу діяльність — займатися тим, що подобається, хоча б у якості хобі. Творення в будь-якому варіанті — досить ефективний спосіб розібратися зі своїми проблемами.

Дракон-Скорпіон виявляє терплячість, доброту і щедрість; він справедливий і відважно захищає свої ідеали, але треба пам’ятати про інший бік цього характеру і постаратися уникати сварок і ворожнечі з цією людиною.

Добавить комментарий