Дракон-Стрілець

Дракон-Стрілець. Гороскоп Стрільця, народженої в рік Дракона.

Дракон-Стрілець — людина світу. нього великі інтереси і радісне, оптимістичне сприйняття життя взагалі. Те, що йому не подобається, він просто намагається не помічати.

Новости сайта:алдара

Гороскоп Стрільця, народженої в рік Дракона відрізняє особлива пристрасть до влади, а й готовність надати допомогу своїм підлеглим.

Зовні він може бути спокійним, безтурботним, в усякому разі, він не провокує конфліктів. Однак, якщо його розсердити, він проявить войовничість і буде небезпечним!

У звичайному житті Дракон-Стрілець весел і активний. Йому під силу і навіть в задоволення робити кілька справ одночасно. Він легко переключається з одного заняття на інше, відчуваючи потребу в нових враженнях, в зміні місць свого прибування.

У справах Дракон-Стрілець воліє керувати: давати цінні вказівки, робити враження — грати роль солідного боса! До роботи ставиться серйозно, але не завжди доводить почате до кінця, залишаючи доробляти розпочаті справи кому-небудь іншому.

Любить покрасуватися, пустити пил в очі, може сказати що-небудь кілке або «в серцях», але люди рідко на нього ображаються.

Дракон-Стрілець все робить від чистого серця і ніколи не тримає камінь за пазухою, тому його поважають і цінують.

У любові Дракон-Стрілець досить затребуваний, якщо можна так сказати. Він — душа будь-якого суспільства: вміє розважати, тримає себе розкуто і привітно, тому не має проблем у спілкуванні з протилежною статтю.

Добавить комментарий