Дракон-Терези

Дракон-Терези. Гороскоп Терезів, народжених у рік Дракона.

Абсолютно миролюбний, швидше за все, добродушний Дракон. Він може бути нестриманим і занадто відвертим, але це — та родзинка, яка робить ДраконаТерезів особливо привабливими для протилежної статі.

Новости сайта:днепропетровск купить 1 комнатную квартиру

Гороскоп Терезів, народжених у рік Дракона посилює бійцівські якості людини. Однак, нападати він буде тільки у випадку прямої загрози для себе або близьких йому людей.

У звичайному житті Дракон-Терези воліє займатися своїми особистими справами і не втручатися в справи інших. У нього добре серце, тому люди до нього тягнуться, причому суцільним потоком! Дракон-Терези волів би більш відокремлений спосіб життя, але йому просто не залишають такої можливості!

Саме з цієї причини Дракон-Терези намагається змінювати своє оточення, а якщо це не вдається, то він примудряється хоч скільки «бути в собі» в будь-яких обставинах. Він може брати участь у розмові, але при цьому думати про щось своє — вимушене пристосування, щоб зберегти себе! Правда, Дракон-Терези не занадто довго терпить обридле суспільство — іноді може собі дозволити висловлювання в різкій формі!

Сфера докладання сил ДраконаТерезів — будь-яка. Він володіє всіма якостями, щоб стати професіоналом в чому завгодно.

Добавить комментарий