Дракон-Діва

Дракон-Діва. Гороскоп Діви, народженої в рік Дракона.

Цей Дракон відрізняється тверезим, поглядом на життя, ощадливістю і здатністю всього домагатися своїм власним методичним працею. Гороскоп Діви, народженої в рік Дракона виділяється якоїсь романтичної ноткою, що робить Діву більш розкутою. Мова йде про те, що Дракон не дозволяє «залипати» на дрібницях і суєті, які іноді доводять звичайну Діву до нервового розладу.

Взагалі, рік Дракона по-своєму допомагає розкрити найкращі риси Діви. Вона пунктуальна, але не до абсурду, вона охайна, але не робить з цього фетиш, нарешті, вона серйозна, але рівно стільки, скільки потрібно для справи.

Новости сайта:магазин электроинструментов

Залишається скурпулезность, чітке бачення будь-якої ситуації; Дракон-Діва вміє одночасно бачити і захищати, їй вистачає енергії багато змінювати як у своєму житті, так і в житті близьких людей.

Це — люди високої моральності, вони чесні, прагнуть до досконалості.

Слід відзначити той факт, що Дракон-Діва, як і будь-який інший Дракон жадає уваги до себе, але в даному випадку ця людина може настільки прив’язатися, що просто задушить своєю турботою. Відмовити йому складно — образиться!

Слабке місце ДраконаДіви нервова система. Її потрібно зміцнювати, але не підсідати на таблетки. Помірні фізичні навантаження плюс свіже повітря дуже корисні для ДраконаДіви, щоб зняти зайву напругу.

Добавить комментарий