Дракон-Лев

Дракон-Лев. Гороскоп Лева, народженої в рік Дракона.

Цей Дракон — символ шляхетності й особистої чарівності. Гороскоп Лева, народженої в рік Дракона відрізняє рідкісне натхнення і здатність брати на себе будь-яку відповідальність. Це прекрасний керівник, причому кількість підлеглих не грає ролі — чим більше, тим краще. Він йде до своїх цілей прямо і іноді занадто жорстко особисто для себе. У цьому зв’язку доречно було б згадати вислів: «Ліс рубають — тріски летять»!

Новости сайта:развитие ребенка

Дракон-Лев здатний так стрімко домагатися поставлених цілей, що не помічає як страждають близькі люди.

Характер людей цього поєднання знаків схиляє до прояву влади, але і в гніві, і в милості, Дракон-Лев завжди зберігає людську подобу ніколи не принизить і проявляє великодушність; він завжди поділиться тим, що має сам і готовий надати підтримку в будь-якій скрутній ситуації.

Якщо Дракон-Лев чимось захоплений, то буде трудитися день і ніч, це — трудоголік, коли йдеться про особисте престиж. Взагалі, стан і статус Дракона-Лева грає далеко не останню роль в його мотивації.

Дракон-Лев не тільки невтомний працівник, а й завидний коханець. Його сил вистачить на багато що. Матеріальна сторона життя Дракона-Лева, як правило, теж у повному порядку.

Добавить комментарий