Гороскоп Овна на 2012 рік

ovenАстрологічний прогноз на 2012 рік для Овна.

Гороскоп Овна на 2012 рік обіцяє бути насиченим на події та цікавим. Відбуватиметься підготовка сил для вирішального кидка. Нові звершення торкнуться і бізнес (кар’єру) і особисте життя.

Бізнес і робота по найму. Початок року аж до літа може стати для Овна напруженим. Будуть виникати всякого роду проблеми і затримки в справах. Труднощі, швидше за все, будуть пов’язані з колективом — підлеглі можуть почати «бунт на кораблі». Офіційні органи теж можуть внести свою лепту у справи бізнесу. Нічого надприродного бути не повинно, але часу вся ця «тяганина» відніме немало.

Вірогідні тертя з могутніми людьми, якщо Овни, що знаходяться в деякій залежності, перестануть виконувати свої безпосередні обов’язки.

Новини сайту:купить женскую обувь оптом

Якщо ж Овен — працівник за наймом, у нього можуть виникнути тертя з колегами в робочому колективі, начальство теж буде «тяжіти», тому розслаблятися не доведеться.

Однак, не варто впадати в паніку! Незважаючи на складності та повільний плин важливих для вас подій, в цілому все йде нормально. Удача буде з вами, і доходи — теж. Будуть з’являтися нові люди, коло спілкування оновиться, а разом з цим зміняться на краще і фактори, що впливають на справи Овна.

Друга половина року буде дещо інший за своєю енергетикою. Все тече, все змінюється: Овни зможуть зітхнути і направити свою кипучу енергію на створення бізнесу в іншій країні або ж відправляться в закордонне відрядження.

Не можна сказати, що друга половина року буде рівною — ні: періоди спокою будуть змінюватися періодами активної діяльності, так що нудьгувати точно не доведеться!

Гроші. З грошима у Овна в 2012 році буде повний порядок. Доходи будуть значно солідніше в порівнянні з минулим роком, але не треба думати, що гроші будуть приходити просто так — самі: їх потрібно заробляти.

Любов, шлюб. Гороскоп Овна на 2012 рік у плані особистому житті теж вельми неоднозначний буде «трусити». Початок року обіцяє зміни в любовних справах, правда, вони вже, швидше за все запущені в кінці 2011. У першій половині року вірогідні часті сварки з коханими і подружжям, потім обставини стануть диктувати свої умови — Овни повинні будуть щось зробити, щоб розірвати порочне коло віджилих звичок, які безпосередньо стосуються їхнього особистого життя.

Гороскоп не радить рвати відносини — варто заспокоїтися і як слід подумати над ситуацією! Зрозуміло, що у Овна в цей період з’являться нові знайомі, тому багатьох відвідає спокуса «все кинути» і зайнятися новою пасією, але, все-таки, не здійснюйте необачних вчинків — назад нічого не повернеш!

Давно сформовані пари впораються з усіма труднощами і проблемами. Вони вже досить мудрі і досвідчені.

У 2012 році Овна складно зберігати спокій — так чи інакше, але їх постійно провокуватимуть люди, обставини і внутрішні протиріччя. Можливо посилення запальності і категоричності — варто згладжувати ці агресивні прояви, просто уважно спостерігаючи себе з боку.

Здоров’я. Перші пів року можуть дати загострення хронічних захворювань. Особливу увагу слід приділити органам шлунково-кишкового тракту — вони під ударом в цьому періоді. Взагалі, енергетика Овна до літа 2012 року кілька слабенька, тому краще уникати перевтоми і поберегти себе.

У другій половині 2012 року енергетичний потенціал посилиться, що полегшить життя Овнам, які звикли до постійної діяльності. У цьому періоді їм буде легко відновлювати сили, а значить, можна буде віддаватися улюбленим заняттям цілком.

Добавить комментарий