Дракон-Рак

Дракон-Рак. Гороскоп Рака, народженої в рік Дракона.

З усіх Драконів Дракон-Рак — один з найбільш миролюбних і доброзичливих. Він не проти помріяти зануритися в марення і відчути втілення своїх мрій. У реальному житті йому хотілося б спертися на більш земного партнера.

Новости сайта:интернет магазин косметики украина

Однак, навіть Дракон-Рак — він все одно Дракон, а це означає, що така людина вельми тверезо мислить, виявляє толерантність і відповідальність. Серед Раків такий варіант — майже що виключення з правил!

Гороскоп Рака, народженої в рік Дракона гарний і тим, що в ньому вдало поєднуються здібності як керівника, так і підлеглого, якщо ми говоримо про діловій сфері життя. Промахи працівників, як і критику начальників така людина може сприйняти конструктивно і спокійно.

Найбільша проблема у Дракона-Рака, ймовірно, пов’язана з емоційною сферою життя. Сам по собі Дракон не занадто акцентується на переживаннях — він на них не затримується, проте в поєднанні з чутливим Раком, може вийти досить гримуча суміш! Якщо людина буде давати волю емоціям і тривалий час жити ними, то багато чого в житті Дракона-Рака опиниться під загрозою! Емоційність помножена на сильні енергетичні пориви дає крайню запальність, гнівливість. Одна тема — вихлюпувати гнів назовні — можна залишитися одному, й інша тема — стримування гніву всередині, а це — пряма дорога до хвороб!

Слід пошукати якусь «золоту середину» в емоційних проявах або ж навчитися філософськи ставитися до всього, що відбувається в житті.

Чоловік Дракон-Рак.

Це — досить суперечливий характер і від того, в яку сторону переважить чаша ваг, так і складеться життя чоловіка ДраконаРака. Він досить самостійний і незалежний, бажає «командувати парадом», щоб усі його слухалися і поважали його думку. Однак, за цим фасадом лідерських якостей ховається дуже ранима, тонка душевна організація.

Добре, якщо чоловік вміє управлятися зі своїми внутрішніми страхами самостійно — НЕ випліскуючи їх у світ. Якщо ж ні, то він перетворюється у химерного примхливої ​​дитини, який сам не знає що він хоче. У цьому стані, задовольняючи свої амбіції, він може потрапляти під вплив не надто порядних людей. Даючи видимість стабільності, ці люди будуть експлуатувати найкращі якості чоловіки РакаДракона доти, поки він не подружиться з самим собою.

Жінка Дракон-Рак.

Ця пані різнобічно розвинена особистість, всерйоз, однак, налаштована на сімейне життя. Пошуки підходящого партнера штовхають її на самі різні авантюри.

Жінка Дракон-Рак цілком успішна в професії, яку вибере, вона добра і чуйна, завжди розуміє інших людей і йде на допомогу не чекаючи закликів. Однак, всі її думки зайняті будинком і сімейними справами. Ідеальний чоловік в її очах — лицар з одного боку, вірний друг — з іншого, він повинен забезпечувати сім’ю матеріально і при цьому дозволяти жінці робити те, що їй подобається. А їй хочеться жити активним життям: разом подорожувати, ходити в гості до друзів, час від часу відвідувати ресторани і взагалі, вести світське життя.

А вона з повною віддачею буде виконувати свою частину обов’язків і бачити в цьому радість!

Звичайно, таку жінку потрібно навчитися розуміти — в ній чимало складнощів. Її прівязчівость і бажання бути потрібною, її поведінку дитини сусідять з життєвою мудрістю, тверезим розрахунком і розумінням поточного моменту. До того ж вона непосидюча, і на противагу більшості Раков, знаходиться в постійному пошуку нових знайомств, захоплень і вражень.

Добавить комментарий