Дракон-Телець

Дракон-Телець. Гороскоп Тельця, народженої в рік Дракона.

Новости сайта:contact form

Дракон-Телець — більш м’який Дракон, у всякому разі він справляє таке враження. Але, справа тут не у відсутності цілеспрямованості. Просто гороскоп Тельця, народженої в рік Дракона відрізняється збалансованістю.

Дракон-Телець вміє цінувати красу навколишнього світу, насолоджуватися смачною і красиво поданої їжею, для нього важливий зовнішній вигляд самого себе і своїх близьких. Загалом, Дракон-Телець — естет і звідси його чарівність і навіть шарм. Ця людина дуже адекватний матеріальному світу і вміє знаходити комфорт для себе.

Особистість в цілому доброзичлива, врівноважена, начебто може поступитися, але тільки в дрібницях — він ніколи не допустить істотної зміни своїх планів і надій. Справедливий, добросовісний і надійний, це — головні відмінні риси ДраконаТельця серед своїх «драконівських» родичів.

Завдяки своїй здатності у всьому керуватися доцільністю, Дракон-Телець вельми популярний і часто має покровителів. Він вельми амбітний і прагнути проявити владність, але йому багато чого прощається.

Часто повільний, схильний до споглядального стану; може виникнути необхідність боротися зі своєю лінню.

Хороше поєднання знаків, якщо навчитися поєднувати їх кращі якості: працьовитість і реалізм Тельця з енергійністю та оптимізмом Дракона. У цьому випадку виходить неймовірно ефективний сплав характерів!

Чоловік Дракон-Телець.

Цей чоловік з подвійним дном. При тому, що він справляє враження стабільного і спокійного, його неможливо прорахувати, оскільки він і сам не знає що буде робити завтра. А де він проявить свої кращі якості — велике питання! Йому не досить того, що дає життя — він схильний шукати новизну і цікаві пригоди. Його життя наповнене подіями.

Однак, тяга до різноманітності не завжди реалізується адекватно. Вся справа в тому, що чоловік Дракон-Телець більше прагне до постійності у всьому, але періодично його так і тягне порушити свої власні правила. Порушивши їх, він стане неспокійним, нервовим і захоче знову поставити все на свої місця.

У любові він досить активний і наполегливий, вміє привернути увагу жінки своєю безпосередністю і якоїсь внутрішньої силою і навіть магнетизмом. Він завжди знає що хоче і отримує бажане. Чоловік Дракон-Телець претендує на роль лідера в сім’ї.

Жінка Дракон-Телець.

Ця жінка — натура самостійна, яскрава, яка бажає проявити себе, стати помітною у своєму суспільстві, можливо, навіть стати лідером. Все в її житті налагоджено і зрозуміло. Жінка Дракон-Телець не витає в хмарах і вміє добиватися своїх цілей, оскільки вони завжди реалістичні.

У неї складається і кар’єра, і сім’я. Важливо те, що вона цілком самостійна і конкретна. Уникаючи недомовок і чітко дотримуючись свій інтерес, їй легко дається все, за що вона береться. При цьому, вона не позбавлена ​​м’якості і теплоти, чарівності і доброти. Ця цілком земна жінка, заряджена вогненної енергією, яка дає їй необхідний заряд бадьорості та внутрішньої впевненості в успіху.

Добавить комментарий