Дракон-Овен

Дракон-Овен. Гороскоп Овна, народженої в рік Дракона.

Ключовими характеристиками ДраконаОвна будуть: лідерство, швидкість реакції, боротьба за свої права, незалежність та імпульсивність.

Не позаздриш людині, яка захоче «наїхати» на ДраконаОвна або ж просто щось йому порадити, а ще того крутіше, змусити його що-небудь робити, якщо той має свою думку з даного питання! Поступатися з ввічливості він не буде ніколи! Це супермен, який завжди йде своїм шляхом і завжди знає куди він іде.

Людина-вихор, який змітає всі перешкоди на своєму шляху! Гороскоп Овна, народженої в рік Дракона, рясніє сильною енергією, вогненної палкістю, здатністю до прямих дій у всіх сферах життя. Він упевнений в собі і навіть занадто, володіє хорошими діловими якостями. Ступінь урівноваженості такого характеру, звичайно, дуже індивідуальна. Зустрічаються і відносно спокійні особистості.

Незважаючи на свою стрімкість, Дракон-Овен прекрасно себе почуває в колективі, вміє працювати з людьми, заражати їх своїм ентузіазмом.

Він не знає півзаходів і завжди хоче отримати все! Буває безрассуден і може здійснювати необачні вчинки, але хто з нас їх не здійснює

Така людина не відрізняється церемонністю і глибиною суджень. Він схильний ковзати по поверхні, але, все, що він робить — робить на всі 100%!

У любові, як і в ділових відносинах проявляє непохитність і, треба сказати, мало хто здатний посперечатися з ДракономОвном … Зате, якщо все йде як він того хоче, Дракон-Овен проявить свої кращі якості.

Новости сайта:уход за ломкими ногтями

Чоловік Дракон-Овен.

Завойовник і при цьому поціновувач жіночої краси, розуму, освіченості і вихованості. З одного боку, він хоче будь-якими засобами привернути увагу цікавою жінки, з іншого боку — намагається зробити це не надто прямо, не явно, посуваючи саму жінку на рішучі дії в його бік. І тут проявляється складність, протиріччя в натурі чоловіки цього поєднання знаків. Що в кінцевому підсумку стане для нього більш важливим динамічність почуттів жінки, її самостійність або ж, навпаки, слабкість і невміння «взяти своє» — велике питання!

Поєднувати ж ці якості одна жінка практично не в змозі. Враховуючи таку особливість, чоловік Дракон-Овен може так і не знайти свого ідеалу, і захоплюватися різними жінками. Зупинити його може тільки ситуація з жінкою, коли він попросту обманеться побачить в жінці те, чого в ній насправді немає або ж ситуація з дітьми, коли життя вже буде диктувати йому свої умови.

Жінка Дракон-Овен.

Жінка Дракон-Овен це — амазонка. Вона й вимоглива, і грайлива, і легка на будь-які нові справи і отримання нових вражень, і не уживеться з чоловіком відверто млявим і полохливим. Їй потрібен конкурент, суперник, з яким вона буде жити в постійному тонусі. Однак, в житті все це теж насилу реалізується, оскільки, знайти сильного чоловіка, який їй дозволить багато чого — велика проблема. Або він буде намагатися її приборкати і посадити на диван біля телевізора під дахом будинку, або сам буде зайнятий активною особистим життям і тоді вже вона захоче закликати чоловіка до порядку і «прикрутити» його до сімейних справах.

І той, і інший варіант в чистому вигляді неприйнятний. Будуть потрібні компромісні рішення: у чомусь потрібно буде поступитися, в чомусь наполягти на своєму. У всякому разі, для початку, жінка Дракон-Овен повинна зрозуміти одне: гри в одні (її) ворота не буде, тому що сімейне життя будується на системі поступок і взаємодій на рівних. Всі інші «варіанти» не приведуть до щасливого сімейного життя.

Добавить комментарий