Амулети і талісмани

З ворожіннями тісно пов’язана і така галузь магії, якщо можна так висловитися, як магія талісманів; амулетів, загалом своєму значенні позначають обереги. Ці два слова — амулет і талісман — часто вживають як синоніми, проте це не зовсім одне й те саме. На початку визначимо, що обереги — це магічні предмети, які несуть із собою певну функцію, вони можуть або захищати, або руйнувати біологічне поле однієї людини або навіть цілої групи.

Особливості амулетів

У практичній магії вважається, що амулетом може стати будь-який предмет, який подобається людині. Амулет-катализатор желаний створюється з метою захисту від негативних сил. Ним може стати все, що завгодно — від ниточки на руці і до, наприклад, величезної вази, яку можна розмістити в будинку. Амулет акумулює в собі позитивні сили і завдяки своєму впливу прибирає будь-якої негатив. В якості амулетів часто використовуються прикраси з бісеру або напівдорогоцінного каміння. Одне з необхідних условійтамулета — людина повинна вірити в те, що його оберігають. Інакше амулет просто «не проб’є» енергетичний захист невіри. Однак це не завжди так. Амулети бувають різні. Кращі амулети — це ті, які подаровані. Можна навіть не вірити, що котяче око тебе оберігає. Але він буде це робити. Якось до мене звернулася жінка, яка часто хворіла. Їй сказали, що на неї наведена порча. Вона отримала від мене рада носити тигрове око у вигляді бус. Вона купила намисто з необробленого тигрового глаза.І в моменти енергетичної та фізичної небезпеки вони починали «душити» її. Це було абсолютно реальне відчуття. Тому не можна брати неперевірені амулети або магічні предмети.Оні «працюють» навіть без віри в них.

Особливості талісманів

Саме слово «талісман» сходить до арабської транслітерації, що переводять як «священне письмо». Тому талісманом може служити предмет, вже спочатку створений з магічною метою — притягувати позитивне в життя людини. Так, якщо амулет «відштовхує» зло, то талісман «притягує» добро. В якості талісманів використовують дійсно створені написи — наприклад, за допомогою якого-небудь стародавнього алфавіту (рунічного, ведичного або ще якогось). Талісманом може стати предмет, який допомагає людині, і людина помічає цю здатність. Наприклад, талісманами часто стають брелки, ключі, «щасливі ручки» (у студентів на іспиті) які-небудь монетки або листівки. Словом, те, що допомагає людині психологічно налаштуватися на позитивний результат, може стати талісманом. Одна жінка розповідала мені, що, коли її викликало начальство, вона брала в руки олівець і весь час тримала в руках. Якщо раптом вона не робила цього, то зустріч з керівництвом проходила погано. Якщо ж олівець був з нею, все було чудово. Олівець став її талісманом.

Психологічні та магічні особливості оберегів

Психологи і люди, що спеціалізуються на окультних науках, мають чіткі цілі щодо дії амулетів і талісманів. Мабуть, тому стає можливим послуга з виготовлення амулета і талісмана. Її навіть можна оцінити в грошовому відношенні. Людям, яких часто переслідують невдачі, або в житті не відбувається нічого значного, навіть рекомендують придбати талісман. Звичайно, це допомагає. Питання — чому? Якщо говорити психологічно, то людина «Якір» на удачі, і його психіка відкриває нові можливості. Якщо говорити з магічної точки зору, то оберіг володіє певним магічним біополем, яке і діє на успіх або позитив.

Чи може оберіг зіграти поганий роль

Звичайно, може. У яких випадках це відбувається? Мені часто доводилося стикатися з неправильно поясненими рунічними амулетами. Наприклад, людині пояснювали, що це амулет «на любов». Але значення було зовсім інше. Небезпечними можуть бути предмети з неоднозначною символікою. Зараз можна часто зустріти в магазинах по фен-шую жабу з монетою в роті. Вважається, що це амулет грошей. Але ця жаба не завжди притягує гроші, вона може «спрацювати навпаки», втягуючи гроші в себе, і тоді людина просто може втратити все, що вже напрацював. Порадити, щоб людина звертався з приводу оберегів до фахівців — розхожа рекомендація, оскільки кожен маг або психолог покаже купу дипломів, що підтверджують його високу кваліфікацію. Як же бути? Довіряти, але перевіряти. Або створювати обереги самому. Або звертатися до перевірених методів — іконок або хрестиками, наприклад. Або самому стати високим фахівцем з виготовлення амулетів і талісманів.

Добавить комментарий