Дракон-Близнюки

Дракон-Близнюки. Гороскоп Близнюків, народжених у рік Дракона.

Цей Дракон надзвичайно здібний. Можна сказати, що гороскоп Близнюків, народжених у рік Дракона один з найбільш потенційно значущих! Мова тут йде про те, що в цьому поєднанні знаків приховані неймовірні можливості, проявляючи які людина здатна досягати успіху в будь-якій справі! І, ось тут починаються «але»

Новости сайта:тонировка автостекол киев

Головна перешкода на шляху до досягнення будь-яких цілей — небажання ДраконівБлизнюків рахуватися з оточуючими його людьми. Ні, вони вельми доброзичливі і більш, ніж контактні, але, коли починаються серйозні спільні справи або навіть плани, Дракон-Близнюк просто гне свою лінію, а далі нічого не відбувається, тому що всі розбігаються — тупик

Інший момент, це — поєднання нервозності і нетерплячості з недоліком наполегливості і цілеспрямованості в реалізації справ, що вимагають терпіння. Будь-які «затримки» за часом призводять ДраконівБлизнюків в паніку — вони просто не витримують напруги своєї нервової системи і швидше все кидають! Відразу напрошується висновок: зміцнюйте нерви — ходіть в басейн, займайтеся бігом або іншим видом спорту, йогою і т. д. Саме у вирішенні цієї проблеми — ключ до успіху для ДраконаБлизнюків.

Коли почуття приборкані, а нервова система «тримає», тоді приходить час застосувати свій рухливий розум, інтелект і енергію для досягнення будь-яких цілей!

У любові Дракон-Близнюки відвертий. Його щирість і прямота висловлювань може виявитися надмірним — не кожен захоче грати в чужу гру! Начебто він не нав’язує свою думку, але його репліки можуть рано чи пізно доводити партнера до нападів люті. Різкість у судженнях бажано пом’якшити заради загального блага.

Емоційне життя ДраконаБлизнюків дуже поверхнева, тому він не стане довго переживати з якого-небудь приводу, адже навколо стільки цікавого! Дракон-Близнюки обожнює гучні компанії, де можна сяяти у всій своїй красі!

Дуже багато чого дано ДраконуБлизнюкам, але треба навчитися використовувати свої таланти на благо собі і навколишньому світу.

Чоловік Дракон-Близнюки.

Це — невгамовний тип чоловіків, і з цим нічого не поробиш. Звичайно, у звичайному житті, хтось зуміє реалізувати свою енергію в роботі і справах, а сімейні відносини виявляться досить стабільними і прозорими. Але, кипуча натура чоловіки ДраконаБлизнюків хоч десь повинна себе проявляти — це необхідна умова!

Блиск і яскравість — обов’язкова складова щасливого життя чоловіки цього поєднання знаків і він невпинно йтиме до цієї мети! Йому потрібні враження, нові люди навколо, цікаві заняття, захоплення. Однак, не треба думати, що чоловік Дракон-Близнюки такий вже непостійний в любові — зовсім ні! Але, дружина не повинна заважати йому розвиватися і рухатися вперед.

Жінка Дракон-Близнюки.

Жінка такого поєднання знаків — натура творча. Вона йде по життю легко і з оптимізмом. Її швидкість прекрасно поєднується з логікою вчинків, вона чітко знає що хоче і здатна докласти зусиль заради досягнення мети. Правда, її цілі не завжди пов’язані із створенням сім’ї та роллю дружини, матері. У всякому разі, пройде чимало часу, перш, ніж жінка Дракон-Близнюки задумається про шлюб по-справжньому, з усією відповідальністю.

Ця яскрава жінка створена для активної насиченого життя. Її чутливість, миролюбність і доброта допоможуть утриматися в тих відносинах, які виявляться важливими. Удача буде завжди на її боці!

Добавить комментарий