Гофра глушника

Гофра глушника як її іноді називають сильфон, як правило встановлюється на самій приймальній трубі, відразу після каталізатора, проте в деяких системах вихлопу її положення буває і після приймальної труби. Гофра глушника потрібна для зменшення показників вібрації, які передаються від двигуна до вихлопної системи і, як наслідок, на кузов машини, а також для запобігання поломок деталей вихлопу. Зменшивши показник вібрації на вихлопній системі створюються прекрасні умови для більш тривалої експлуатації, адже навіть якщо авто наскочив вихлопом на перешкоду або невдало здали заднім ходом, то, напевно, Ви пошкодите гофру, поламаєте вихлопну систему, а ремонт її обійдеться набагато дорожче.

Рекомендується встановлювати гофри на автомобілі, в яких її установка не передбачено штатної конструкцією, наприклад авто сімейства ВАЗ і деякі з моделей іномарок. Тим самим Ви набагато продовжите «життя» системи вихлопу, позбудетеся від вібрацій, які передаються через вихлопної тракт від движка, і позбавляєте себе від ризику відірвати вихлопну систему при наїзді на перешкоду.

Вкрай бажано встановити гофри на тюнінгованих авто з форсуванням двигунами, так як через великої потужності і підвищеного ходу мотора на подушках, система вихлопу піддається набагато більшому показнику навантажень, що призводить до швидкого її виходу з ладу.
Якісні гофри самі по собі досить надійні, а основними причинами їх виходу з ладу є пошкодження механічного плану, слідство забитого каталізатора, якщо він встановлюється після гофри, несправні подушки двигуна, особливо на дизельних автомобілях, де присутня висока вібрація двигуна.

Головними причинами виходу гофри з ладу, є:

несправний каталізатор. Якщо каталізатор забитий, зважаючи підвищеного тиску гофра розривається;
несправні подушки движка або гумки вихлопної системи. Через підвищеної вібрації двигуна, гофра руйнується механічно;
удари. Часто автомобіль зачіпає своєю вихлопною системою перешкоди і гофра починає рватися (в той же час, рятує від пошкоджень вихлопну систему);
реагенти на дорозі, вони просто роз’їдають оплетку.
У разі несправності гофри ремонт її — це даремна затія, зайва трата грошей. Гофра потребує тільки заміни.

Добавить комментарий