Дракон і Півень — сумісність

Гороскоп сумісності Дракона і Півня.

Любовні стосунки людей таких знаків, як правило, складаються з періодів активних протистоянь і тихого мирного співіснування на деякий час коли Дракон випустить свій пар і, буквально, впаде знесилений, а Півень тим часом піде збирати свої пір’я … Рівними їх відносини назвати складно, хоча є думка, що даний союз являє собою чи не ідеальне поєднання знаків! З яких особливостей характеру знаків виходять автори такого дуже оптимістичного прогнозу — сказати важко.

Так, Дракон любить яскраві враження і шукає свята, новизни. Півень начебто теж не проти покрасуватися і справити на кого-небудь незабутнє враження, однак при цьому живе впорядковано, зазвичай за планом. Для нього бездумні пориви другої половини рано чи пізно перетворюються на проблему.

Звичайно, Півень в змозі внести організацію в життя Дракона і навіть створити для нього необхідні умови для перепочинку і справжнього відпочинку, в якому той дійсно потребує. Його ритм життя не залишає часу на повне відновлення сил в колі близьких і друзів.

Для Дракона такий союз може виявитися більш корисним. Півень буде змушений жити в тіні останнього і «виступати» тільки зрідка, за зачиненими дверима і тільки по дрібницях. Він може буквально надірватися поруч з Драконом, якщо не навчиться реагувати на будь-які його дії більш спокійно і розсудливо. Нервова система загнаного Півня страждає в першу чергу, і якщо він вирішує зберегти відносини, то повинен перебудуватися і при цьому залишитися в здоровому розумі й твердій пам’яті. Це завдання не з легких! Не кожен Півень наважитися жити довгий час разом з таким вогнедишні приятелем.

Якщо Півень зуміє залишитися самим собою, приймаючи партнера таким, яким він є, то любовний союз такої пари переживе будь шторми і має всі шанси перерости в благополучний шлюб.

Чоловік Дракон і жінка Півень.

Гороскоп сумісності в цьому поєднанні знаків виявляється більш успішним і легким для життя. Жінка Півень зуміє навести свій порядок в будинку і з задоволенням стане опорою для чоловіка Дракона. А коли побутова життя налагоджено, можна спокійно працювати і заробляти. Їм буде добре разом і у фізичному, і в психологічному, і в інтелектуальному плані. Головна умова щасливих і довгих відносин в цій парі — вміння контролювати свої емоції.

Жінка Дракон і чоловік Півень.

Тут ситуація набагато складніше. Жінка Дракон не бере в голову плани і надії чоловіки Півня, які далекі від можливостей їх реалізувати. А вчити його, показуючи інші способи домогтися бажаного, вона, швидше за все просто не вважатиме за потрібне. Вчинки жінки Дракона будуть нервувати чоловіка Півня, адже вона не схильна радитися і домовлятися — вона не живе за планом! До чого ця пара прийде — однозначно сказати складно. Одне ясно — чоловік Півень мало що може запропонувати жінці Дракону, яка хоче жити не просто добре, а блискуче!

Якщо потрібно зберегти відносини, доведеться домовлятися

Добавить комментарий