Дракон і Мавпа — сумісність

Дракон і Мавпа сумісність знаків.

Гороскоп любові і шлюбу Дракона і Мавпи більше нагадує союз двох екстремалів. Обидва — люди вкрай непосидючі, дуже живі і цікавляться всім на світі. Але, якщо Дракон просто йде вперед, на надто замислюючись про те, що його чекає за поворотом, то Мавпа схильна ховати свої інтереси і розрахунки за маскою нестримних веселощів і невимушеності.

Виходить, що в цій парі Дракон може виявитися основною рушійною силою, він здатний вирішувати багато питань і робити важливі масштабні справи, а Мавпа буде швидше натхненником, творчим союзником і серйозної інтелектуальної підтримкою.

Загалом, якщо вони зуміють вгамувати бажання все робити по-своєму і тоді, коли хочеться, навчаться домовлятися, обговорювати спільні плани, а потім спільними зусиллями їх здійснювати, то можна сказати з упевненістю ця пара досягла великих успіхів! Найважче — відкинути зайве і стати ефективними в парі, а не по одиночці. Звичайно, вони — яскраві індивідуальності, але тим корисніше їм прийняти один одного і йти по дорозі життя рука об руку!

Найімовірніше, обидва захопляться і кинуться в любов як у вир з головою! І ця ситуація навряд чи небезпечна, адже обоє живуть сильними пристрастями і чекають таких сильних відчуттів в любові. Вони вміють справлятися з емоціями і під час зупинятися. Обидва незалежні і швидкі на дії, але в цій парі хтось повинен час від часу поступатися, погоджуватися з партнером, інакше їх щасливий союз так і залишиться лише прекрасною мрією

Чоловік Дракон і жінка Мавпа.

Вважається, що в цьому поєднанні знаків простіше досягти компромісу до взаємного задоволення обох. Чоловік Дракон не мудрує, а займається справами, причому досить активно, стабільно і талановито. Він не домосід і прагне реалізувати себе в цікавій та грошової професії. Жінка Мавпа, відрізняється життєвою мудрістю і хитрістю, гнучкістю у відносинах і здатністю бути різною — саме такий, як потрібно чоловікові Дракону.

Чоловік Дракон багато що може дозволити своїй жінці Мавпі, тому її життя не буде обмежена будинком і дітьми. Поряд з чоловіком Драконом вона напевно отримає можливість жити цікавим, насиченим життям.

Жінка Дракон і чоловік Мавпа.

Гороскоп сумісності в цій парі складніше. Людям такого поєднання знаків важче адекватно реалізувати себе в любові і шлюбі, залишаючись самим собою. Підлаштовуватися, мабуть, доведеться чоловікові Мавпі, як не дивно це звучить. Від нього залежатиме успішність союзу, якщо є бажання вступити в шлюб і створювати сім’ю.

Жінка Дракон не схильна до компромісів і не дуже хоче в чому-небудь обмежувати себе. Вона бажає жити так, як хоче і чоловік, який виявиться поруч з нею, буде змушений якось відповідати жінці: або проявити свій непоступливий характер, і тоді у них мало шансів на тривалі відносини, або спробувати домовлятися про поступки з обох сторін, і тоді багато проблем будуть вирішені.

Як би не було, але, з’ясовувати стосунки чоловік Мавпа і жінка Дракон будуть часто — їх спосіб життя динамічний, а темпераменти занадто вогняні!

Добавить комментарий