Астрологічний прогноз на серпень 2015 для всіх знаків Зодіаку.


Овен.

Серпень місяць традиційно пов’язаний для Овна з темою відпочинку, поїздок в теплі країни, розвагами та іншими радощами життя. У всякому разі, настрій на повноцінну відпустку і, бажано, далеко від дому, напевно буде мати місце. Що ж … це бажання варто втілити в життя — перешкод бути не повинно, оскільки період дійсно, сприятливий для того, щоб побалувати себе коханого!
Новости сайта:игровые автоматы играть бесплатно онлайн

Особливо діловим представникам знака Овен, не бажають або не мають можливості як слід розслабитися, варто активізуватися у сфері професії та постійної роботи. Є відмінний шанс налагодити свої справи: зміцнити відносини в колективі завдяки своїй практичності, лідерським якостям, самоорганізації.

Можна зміцнити становище через працьовитість і допомогу колегам, а також проявити себе з кращого боку перед начальством — бос повинен оцінити здатність Овна виконувати поставлені перед ним завдання акуратно і точно в намічені терміни. Зараз буде легко виявити свою майстерність у професійній сфері життя і цим положенням варто скористатися!

Телець.

Для типових Тельців зараз може скластися не найсприятливіша ситуація, оскільки, навколо буде відчуватися значне напруження.

Ймовірно актуалізується боротьба Тельця з обставинами через свою впертість.

Люди цього знака зараз особливо сприйнятливі до справах сім’ї та будинки, дітей і батьків. Їм важко приймати своїх близьких такими, які вони є, а також, дуже нелегко подивитися на свої проблеми, так би мовити, поглядом зсередини. Розбиратися з собою завжди важко, а для Тельця ця тема завжди викликає внутрішній протест.

Виручає, як звичайно, тяга до порядку і стабільності. Можливо, доведеться братися за дуже неприємні справи і саме зараз, як би не хотілося «все кинути», потрібно стиснути зуби і робити — робити через «не можу» і через «не хочу».

Тельці, які зуміють подолати лінь і надмірну тягу до задоволень, здатні багато чого змінити, можливо, закінчити якесь важлива справа, навести порядок у справах і в своїх відносинах з близькими.

Гороскоп-прогноз для Близнюків.

Близнюкам, незважаючи на здорову розумову активність, не варто приймати будь-яких життєво важливих рішень — рішень, які будуть впливати на глобальні процеси в подальшому.

Будь-які серйозні кроки краще відкласти на наступний період. Робити варто тільки те, що було заплановано заздалегідь або ж, просто займатися дрібними поточними справами в звичайному режимі, не замахуючись на великі проекти.

Серпень 2015 особливо провокаційне для Близнюків, схильних до маніпуляцій і обманів, до аморальної поведінки, бажанням «урвати», взяти чуже або ввести в оману. Постежте за своїми думками і діями — вам бажано частіше спостерігати себе з боку і вчасно зупинятися не переходячи межу дозволеного.

В цілому, період акцентує таку близьку сферу життя Близнюків, як контакти, поїздки, переписку, тісна взаємодія в близькому оточенні. У цьому зв’язку варто звернути увагу на свою чесність по відношенню до людей. Бажано більше вникати в чужі справи допомагати іншим — згадати, нарешті, про значення слова «альтруїзм» в чистому вигляді. Можливо, зробити щось «не зручне» для себе, поступитися своїми інтересами заради виконання взятих на себе зобов’язань, нарешті, просто проявити відповідальний підхід до роботи і колегам.

Можливо комусь із представників знаку варто повернутися на крок назад для переоцінки відбувається, незважаючи на бажання рухатися тільки вперед і без оглядки …

Прогноз на серпень 2015 для Рака.

Сміливість підкорює міста. Під таким девізом люди, народжені під знаком Рака здатні на великі справи.

Акцент місяці для Рака зміщується в бік матеріальних надбань і витрат. Прибуток варто очікувати від самостійно прийнятих рішень і дій. Можлива також підтримка близьких людей — батьків, дітей, близьких родичів, проте, все одно, потрібен власний імпульс у даному напрямку — на блюдечку з блакитною облямівкою само собою нічого не прийде …

Ще одна особливість періоду серпня 2015 пов’язана з можливостями застосування творчого підходу до справи заробляння грошей. Витрачати творчо ми всі вміємо, а от заробити набагато складніше.

Важливо знати, що спрацюють тільки ті методи, які будуть виправдані поточним моментом. Потрібна не просто свіжа думка, потрібно підібрати доцільний спосіб дій з урахуванням тих обмежень, які мають місце в даний момент, з дотриманням всіх правил і законів.

І ще: зараз не варто поспішати і розраховувати на везіння — з везінням якраз не все благополучно. Удача прийде до терплячим Ракам, які вміють зважити всі «за» і «проти», і лише потім діяти, діяти вдумливо і організовано. Активна енергія повинна витрачатися ощадливо, а це означає, що свої сили потрібно розрахувати і розподілити за часом і ступеня важливості поточних справ. У цьому випадку Ракам багато чого буде по плечу!

Гороскоп-прогноз для Лева.

Для Льва знову наступають «смутні часи», оскільки загальний фон налаштовує на крайню стриманість у проявах. Найнеприємніше, що стримується та сама внутрішня палка, жива енергія, яка веде по життю Львів, підтримуючи оптимізм і віру в свою удачу. Іскра то розгориться, то погасне — так буває, коли догорає багаття. Зараз горіння багаття йде на мінімальній кількості дров і людям Левам потрібно докласти чимало свідомих зусиль, щоб утриматися на позитивній хвилі — підтримати горіння, не піддаючись зневірі або байдужості.

Апатія і відчуття втрати сил може супроводжувати Львів протягом усього місяця.

Одним з реальних способів підтримати себе, може стати захоплююча поїздка, зустріч з рідними і просто хорошими знайомими, які живуть десь далеко. Навіть просте спілкування може підняти настрій — не уникайте людей і не сидіть вдома.

Ваша хандра пройде, якщо виберетеся на природу, підете на якісь курси за інтересами, будете проводити більше часу з коханими і дітьми. Зараз вам потрібна легка струс навіть через «не хочу». Пошукайте якийсь оригінальний спосіб провести відпустку або вихідні дні — Ваш настрій покращиться і життєвий тонус відновиться — будьте сміливіше, проявіть активність: негоже царю звірів «затухати», сидячи на дивані біля телевізора чи комп’ютера! Потрібно виходити в світ.

Діва.

Для Діви починається новий період глобальної переоцінки цінностей, зміни погляду на світ і на людей. Правда, сил на всі ці нові звершення не так багато — психологія може долати, забираючи останнє. Є розуміння, є бажання, присутній живий інтерес рухатися далі, ось тільки обози з провізією застрягли десь на переправі, а резерви вже вичерпалися … доведеться почекати, щоб знову накопичити ресурси!

Будь-які активні дії в нових напрямках варто відкласти до другої декади вересня. Краще час для початку — жовтень 2015. У Діви є час на обдумування та організацію.

Зараз на перше місце можуть вийти внутрішні страхи, хвилювання, просто накопичилася за рік втому. На цьому тлі вірогідні труднощі в контактах — ні легкості і взаєморозуміння. Щоденні справи можуть йти з особливим напруженням сил, оскільки, енергетика на нулі — потрібно чекати припливу.

Август ніколи важкий для Діви. Цей серпня особливо. Він вимагатиме витримки, особливого терпіння і настрою на краще, долаючи млявість і депресивний психологічний фон. Думати коштує більше про підйом сил, який ось-ось настане і просто жити, намагаючись усвідомлено радіти кожному дню.

Астрологічний прогноз для Терезів.

Ваги на описуваний період схильні будувати плани і плекати надії. Якщо ці плани і надії пов’язані з фінансами (збільшенням), то вони навряд чи втіляться. Швидше отримає розвиток інший сценарій: Терези будуть жити під ризиком надмірних витрат.

У цьому зв’язку хотілося б звернути вашу увагу на такі нюанси даного положення. Зовсім скасувати витрати, звичайно, не вийде, але внести якусь корекцію варто.

У першій декаді розлучатися з грошима буде значно легше, тому, ті витрати, які неминучі краще призвести до середини серпня.

У другій половині серпня Терезам буде вкрай некомфортно від того, що гроші йдуть. Щоб не доводити себе до стресу і до того ж зберегти обличчя, потрібно віддати те, що віддати все одно доведеться і радіти, якщо вийде обійтися «малою кров’ю».

У кожному разі, намагайтеся зберігати здоровий глузд у своїх витратах: чи не живіть на широку ногу — зараз не час спускати гроші на одномоментні примхи, будьте розсудливі, але і при цьому не перетворюйтеся на скупердяя, тримайте внутрішній баланс.

Положення невдоволення проявляється ще й в любовній сфері. З одного боку виникає спокуса «піти в рознос», щоб звернути на себе увагу — шикануть, справити враження обновкою або подарунками, з іншого боку, загальна ситуація не розташовує до щедрості — ні матеріальної, ні душевної. Явні протиріччя створюють несприятливий психологічний фон для вільного виявлення істинної природи Терезів. Звідси й виникає очевидний внутрішній дискомфорт.

Скорпіон.

У типових Скорпіонів серпня 2015 може виявитися значущим з точки зору змін на роботі, в професії, кар’єрі, можливо, зміняться відносини з начальством.

В цілому зрушення позитивні, але не завжди це помітно відразу. Як правило, люди, які прагнуть до стабільності, будь-які зміни спочатку сприймають як очевидне зло … І лише з часом, коли вимальовуються перспективи нового положення, можна видихнути і пошукати плюси.

Ймовірно скорочення доходів, що змушує зменшувати витрати. Скорпіони змушені жити більш економно і ця тенденція триває весь серпень.

Просто зараз Скорпіон як ніколи стурбований своїм становищем, можливо, займеться активним пошуком можливостей для його поліпшення. Будь-які активні дії будуть вітатися, однак, дуже важко що-небудь почати — не вистачає стрімкості і гнучкості.

Може бути присутнім відчуття нездорового азарту, коли людину заносить і він бачить ситуацію більш райдужною, ніж вона є насправді. Не несуться занадто високо — буде боляче падати.

Людині може здаватися, що варто ризикнути, що можна досягти чогось, зробивши один потужний ривок. Звичайно, варто пробувати і вірити в успіх, але готуватися варто до того, що результат все-таки не буде швидким. Крок за кроком, день за днем, терпіння, уважність, чітка організація праці дійсно творять чудеса — про таке «чудо» якраз і бажано думати і на таке диво розраховувати.

І ще потрібно пам’ятати: щоб щось отримати, спочатку потрібно щось віддати …

Прогноз на серпень для Стрільця.

Люди Стрільці в Серпень 2015 року можуть зустрітися лицем до лиця з необхідністю зміцнювати, ставити на практичні рейки свої життєві цілі і завдання. Не те, щоб прийшов час реалізувати бажане, але обміркувати подальші свої дії в цьому напрямку, безумовно пора. Обміркувати з урахуванням сформованих на сьогоднішній день умов.

Чим тверезіше буде оцінка нинішнього свого становища, тим краще, однак, тут можуть бути явні проблеми і труднощі — доведеться в чомусь себе переламувати, щоб вийти з дрімучого лісу оман на сонячну галявину усвідомленості.

Серпень 2015 занадто сильно «затуманює» мізки і «відводить» в сторону, схиляючи до фантазій і ілюзорного сприйняття всього того, що навколо відбувається.

Стрільцю все-таки, бажано максимально мобілізувати свій практичний розум, постаратися ясно побачити цілі або хоча б чітко визначити напрямок подальших дій, щоб не загрузнути в безодні сумнівних задоволень. Цього вже буде достатньо, враховуючи що склався для них життєвий фон.

Спертися зараз можна на активне саморозвиток і розширення горизонтів, на враження, пов’язані зі зміною звичної обстановки, спорт, навчання та інші захоплення, які гріють душу. Все це окремо і разом допоможе «врятуватися» в самі психологічно гострі періоди, допоможе утриматися на поверхні, щоб не довелося опускатися на саме дно …

Козеріг.

Багато Козероги будуть повністю переключені на самих себе і свої внутрішні проблеми. Стан кризи, боротьби з собою і незадоволеність будуть посувати Козерогів до перебудови, але спочатку до переосмислення поточного стану справ.

Можливі складнощі у відносинах з партнером, зав’язані на грошах і спільному майні. Пік напруги вірогідний до кінця місяця.

Утримуйтеся від різких рухів, намагайтеся домовлятися, але не замикайтеся в собі. Не бійтеся озвучувати свої бажання, пояснювати свої дії, щоб партнер зрозумів вас і мав можливість прийняти вас.

Не соромтеся розповідати і про труднощі — не тримайте все в собі. Іноді необхідно звільнятися від внутрішнього вантажу проблем, але не через сварки або мовчання, а через адекватний діалог, через розкриття свого внутрішнього світу.

З середини серпня Козероги відчують підтримку — просто додасться сил, в голові проясниться, з’явиться більше радості і віри в краще, причому, не щенячого такої радості … а цілком земний і зрозумілою, пов’язаної з подальшими життєвими перспективами.

На цьому тлі ймовірно поліпшення матеріального становища.

Взагалі, справи поступово підуть в гору, тому, користуйтеся сприятливим фоном, але не поспішайте: живіть у своєму звичному ритмі і будьте вдячні за все, що у вас є вже зараз.

Водолій.

Акцент місяці для Водолія — ​​партнерські відносини — як шлюбні, так і ділові. Водолій буде схильний концентруватися на проблемах цієї сфери життя і, дай бог, щоб складності не носили незворотного характеру. Просто зараз пік тієї ситуації, яка вже давно сформувалася. Кожен Водолій знає про що йде мова …

Тим часом, не можна сказати, що «все погано». У Водолія є реальна можливість розв’язати вузол прийнятним способом і «по-хорошому» залагодити суперечки та розбіжності — важливо самому піти на примирення, не чекати, коли ситуація розсмокчеться сама собою — будьте господарем свого життя!

Варто звернути увагу на ситуацію, яка пов’язана з планами і надіями. Як і раніше, велика частина очікувань і планів безпідставні — враховуйте поточний фон і не нарікайте на долю.

Зараз особливо багато ілюзій по темі фінансів. Розрахунки можуть підвести, а плани не здійснитися. Зніміть рожеві окуляри і побачите те, що потрібно побачити — реальна ситуація не розчарує вас, головне набратися терпіння і проявляти хоча б мінімум відповідальності перед собою і своїми партнерами. У цьому випадку більшість проблем просто обійдуть вас стороною.

Риби.

Риби будуть зайняті виконанням своїх обов’язків на роботі, в сім’ї або в інших відносинах. Зосередженість на служінні за великим рахунком і так проходить червоною ниткою по життю Риб. Просто нинішній період особливо яскраво виражений і помітний своєю вагою, своєю сильною точкою тяжіння. Його не вийде ні ігнорувати, ні занадто активно поєднувати з іншими інтересами.

Якщо вийде зібратися з силами, не розпорошуючи в різні боки, тоді вельми імовірні позитивні зміни у професійній діяльності, особливо для тих Риб, які знаходяться в положенні підлеглого.

Якість праці Риб потрібне як ніколи. Зараз дуже важливо повністю відповідати своїй посаді і чітко виконувати поставлені завдання, в іншому випадку, є ризик мати проблеми, які виявляться у вигляді обмежень різного роду.

Те ж саме стосується будь-якої діяльності, де потрібне терпіння і самовіддане служіння. Потім можна буде трохи розслабитися, але зараз извольте потрудитися на совість …

Важливо мати на увазі, що цей період небезпечний ілюзіями, перебуваючи в полоні яких, Риби вирішать що-небудь робити. Якщо немає чіткої і ясної картини, немає тверезого бачення ситуації, не варто її посилювати й розгойдувати — буде важко розібратися. Просто чекайте або ж, якщо чекати немає можливості, концентруйте всю свою увагу на проблемних справах, напружуйте свій розум — розбирайтеся, «підключайте» інтуїцію і будьте дуже обережні в діях. Проявляйте розсудливість і стежте за тим, що говорите.

Добавить комментарий