Телець. Гороскоп прогноз на серпень 2014

Астрологічний прогноз для Тельця на серпень 2014 року.

Загальний енергетичний фон.

Основні інтереси Тельця в цьому місяці будуть крутитися навколо сім’ї, близьких родичів, батьків. На рівні внутрішньому, психологічному, люди цього знаку можуть бути схильні зануритися в самі глибини своїх відчуттів в стосунках з близькими, переоцінити ці відносини, зрозуміти що вони означають для самого Тельця.

Цей період гарний для завершення будь-яких справ, пов’язаних з сім’єю і родом. Може закінчитися один етап відносин і початися наступний, якщо Телець сам готовий до переходу на новий якісний рівень. Можливо, Телець відчує сильне, досі незвідане вплив роду та сім’ї на самого себе. Він зрозуміє що означає бути частиною великої родини, бути спадкоємцем свого роду.

Новости сайта:купить ламинат в спб

Якщо з’явиться така можливість, не виключені й спільні з родиною далекі поїздки, подорожі, тому що крім усього іншого, до Тельця приходить ще і спрага нових вражень, жага відкриття нових горизонтів для себе, бажання вивчення інших культур, країн і народів. Не виключено, що хтось всерйоз задумається про придбання нового житла, і, можливо, далеко від дому …

Взагалі, Телець сповнений сил, а ще він сповнений надій і прагнення до абсолютної свободи.

Робота і бізнес.

На роботі спадає загальну напругу, з колегами простіше домовитися і взагалі, нарешті, розслабитися. Обов’язки, звичайно, є обов’язки, але саме зараз є бажання якось відволіктися або ж навпаки, показати себе у звий своїй красі. У цьому випадку Телець захоче обійняти неосяжне але не скільки викладаючись на роботі, а скільки продемонструвавши свою важливість і значущість.

Його так і розпирає гордість за самого себе, він захоче особливої ​​поваги і шанування для своєї персони. І ось тут його підстерігають вкрай небезпечні ситуації. Мова йде про те, що він може таким своєю поведінкою вільно чи мимоволі викликати велике роздратування у колег по роботі, у партнерів по бізнесу, та / або у безпосереднього начальства. Тому, варто якось стримати свої амбіції і честолюбні помисли, а по суті — перестати пускати пил в очі. Загалом, заноситися не варто!

У бізнесі варто поставитися уважніше до партнерів по спільній справі. Можливі різного роду нерозуміння і невдоволення через розбіжності. Зараз найважливіше навчитися з’єднувати активну діяльність з терпінням і чітким плануванням. Будь-які різкі необдумані руху можуть все зіпсувати.

Гроші і матеріальне становище.

Левова частка доходів цього місяця, напевно, буде спрямована на відпочинок і розваги. Найімовірніше проведення відпустки в колі близьких людей — будьто друзі, улюблені або ж сім’я. На грунті фінансів можуть виникнути тертя з партнером по бізнесу або по шлюбу, якщо є спільні справи, спільні гроші. Різний підхід до витрат можуть створити додаткові складнощі і у відносинах.

Найімовірніше, Телець може виявитися просто «глухим» і «сліпим» до думки близьких, тому що саме зараз людям цього знака найважче бачити себе з боку і якось тверезо оцінювати що відбувається. Занадто велика спокуса відчути себе центром Всесвіту, а оточуючі люди бачаться тільки в підпорядкованої ролі. Це спокуса краще не розвивати. Тельцю вкрай шкідливо втрачати тверезий погляд на речі, тому що він легко може дозволити собі зайве, втрачаючи твердий грунт під ногами.

Любов і шлюб.

До вищесказаного залишається додати, що такі егоїстичні пориви і бажання лише брати може поширитися і на сферу почуттів. Не будемо забувати Телець і так схильний власницьким інстинктам, при цьому шукає абсолютного комфорту для себе. На тлі загострення самомилування всі подібні тенденції мають шанс розквітнути буйним цвітом і вибиратися з цих заростей свого суперего буде нелегко.

При цьому почуття Тельця б’ють через край. Дай Бог, щоб люди цього знака купалися в своє щастя разом з усіма, кого вони люблять, до кого прив’язані душею. Інакше, вийде «гра в одні ворота», а це — «не є добре». Адже радість, розділена з кимось подвоюється

У шлюбі ситуація може виявитися досить складною. Ейфорія, пошук задоволень і затуманеним погляд на самого себе вступають в пряме протиріччя з партнером по шлюбу, з його баченням становища. Можливий як прямий конфлікт, так і прихований, коли партнер просто не стане озвучувати всього того, що він думає, але зробить для себе далекосяжні висновки. А тому, Тельцю варто відірватися від свого «екстазу», щоб як мінімум знайти мирний спосіб обговорити з партнером як загальні, так і його особисті інтереси.

Здоров’я і загальний енергетичний фон.

Загальний стан Тельця може прямо залежати від якості спілкування. Чим приємніше і корисніше контакти, чим цікавіше люди, з якими зводить життя, тим краще себе почуває Телець. Саме зараз йому варто більше спілкуватися, відпочивати в компаніях, їздити в розважально-пізнавальні поїздки.

Варто побоюватися переїдань, зловживання алкоголем і інших надмірностей. Всі надмірне може позначитися на загальному фізичному стані, тому, не захоплюйтеся задоволеннями, зберігайте хоч якийсь можливий баланс, контролюйте себе.

Добавить комментарий