Стрілець. Гороскоп прогноз на серпень 2014

Астрологічний прогноз для Стрільця на серпень 2014 року.

Загальний фон місяці.

Для Стрільця починається період удачі і відчуття повноти сил, енергійності і жвавості, натхнення і впевненості в завтрашньому дні — що ще потрібно!

Все навколо підтримує Стрільця і це не може не радувати. Фокус уваги зосереджений на пізнанні світу і його заповітних куточків. Стрільці як ніколи прагнуть подорожувати, вивчаючи всі навколо, в результаті цих устремлінь може помінятися погляд на багато речей, аж до глибоких змін у сприйнятті самого себе і світу навколо себе. Розширення свідомості — ось що може очікувати просунутих Стрільців.

Новости сайта:videovision

Нове розуміння перспектив у житті може супроводжуватися деяким внутрішнім напруженням, опором. Не всім Стрільцям по душі таке нове знайомство з самим собою. Побачити себе в правдивому світлі — завдання непросте і для багатьох Стрільців вкрай неприємна. Внутрішній голос може говорити про те, що «щось не так», але зовнішня картина надто приваблива, а навколо стільки цікавого, щоб відволікатися на розбір глибинних поривів і знаходити справжню причину своїх хвилювань, залишаючись на самоті.

Можна знову і знову проходити повз самого себе, залишаючи все на потім — це теж вибір … Але, картинки життя можуть змінюватися, а те, що всередині завжди з вами. Тому, якщо все-таки, щось хвилює, чи йде не так, як хочеться, варто зазирнути глибше в себе і не шкодувати на це дослідження ні часу, ні сил.

Робота і бізнес.

По роботі можуть отримати розвиток закордонні зв’язки та контакти. Взагалі, переговори і справи йдуть повним ходом — нудьгувати не доводиться. Можливі тривалі і дуже цікаві відрядження — це те, що Стрільцям особливо до душі

Якщо ж нікуди не відправляють, можливо, доведеться зайнятися навчанням, щоб підвищити свій професійний рівень таке дуже навіть ймовірно. Можливо, що навчання «трапиться» далеко від рідного дому, от і вийде, що приємне буде чудово поєднується з корисним.

Стрілець сповнений ідей, він активний на роботі, хоче більше свободи і незалежності, можливо, у нього з’явиться довгоочікуваний шанс зайнятися інтенсивної викладацькою діяльністю, що теж дуже непогано!

Бізнес Стрільця може поки не відчути свіжого вітру нововведень. Кипуча натура Стрільця поки тільки шукає можливості розвинути справу, знайти щось більш привабливе і цікаве. У нього є настрій, є думки і якісь плани.

Найкраще вдаються незначні рутинні, вже напрацьовані справи. Серйозні ж, масштабні проекти можуть гальмуватися і навіть відкластися на деякий час. Варто приділити увагу тим справам, які вдаються досить легко і дають швидкий результат — але, тільки в тому випадку, якщо більші проекти дійсно не реалізуються так, як очікувалося.

Гроші і матеріальне становище.

Загальна ситуація з грошима залишається колишньою. Заробити трохи більше можна завдяки своїй інтуїції, коли Стрілець прислухається до свого внутрішнього голосу і тоді побачить нові можливості. Родичі і сім’я можуть допомогти Стрільцеві в добуванні матеріальних коштів або ж просто підтримають своїми доходами

Витрати можуть бути пов’язані з розвагами самими різними. Найімовірніше, гроші будуть потрібні на відпустку, далекі поїздки, на навчання чи на предмети розкоші. Дуже ймовірні спонтанні миттєвий витрати, причому досить великі. Стрілець, зрозуміло, в стані справлятися з власними грошима, але контроль за витратами та здоровий підхід до витрат зараз буде особливо корисний.

Любов і шлюб.

Життя почуттів може захопити Стрільця повністю. Спокуса віддатися любові без залишку дуже великий! Мало хто може впливати на Стрільця в цьому стані. Але, тут може спрацювати свій внутрішній гальмо — активна інтуїція, передчуття, якийсь дух внутрішнього опору, що може вчасно утримати Стрільця від занадто небезпечних, ризикованих любовних пригод. Прислухайтеся до себе якомога частіше і ви уникнете можливих проблем.

У шлюбі Стрілець більш спокійний і навіть розважливий. Тут «Не забалуєш», і не підеш в повний відрив. Ситуація в цілому сприятлива для обговорення спільних планів, для спільних справ і розваг, але стримувати свої внутрішні пориви Стрільцю важко — він напевно захоче виплеснути свої емоції на партнера. Якщо Стрілець не втримається, можливі незначні сварки, розбіжності, але вони не будуть носити руйнівного характеру.

Здоров’я і загальний енергетичний фон.

Стрілець сповнений сил і енергії. Загальний фон рівний, сприятливий. Можна дозволити собі активний відпочинок, заняття спортом. Взагалі, регулярні фізичні навантаження — помірні навантаження корисні для Стрільців, а в цьому місяці можна через заняття спортом додатково набратися сил і розвантажитися, щоб фактично вирівняти свій психологічний стан.

Свіже повітря, плавання, пробіжки або велотренування, командні види спорту — пляжний волейбол, наприклад, дуже сприятливі для Стрільців.

Найважливіше для здоров’я зберігати бадьорість і оптимізм — приводів радіти життю таки предостатньо!

Добавить комментарий