Скорпіон. Гороскоп прогноз на серпень 2014

Астрологічний прогноз для Скорпіона на серпень 2014 року.

Загальний фон місяці.

Для Скорпіона знову настає час концентрації зусиль, і, можливо, істотних змін в житті. Мова може йти про зміну статусу — як на підвищення, так і на зниження. Цей період не триває один місяць, а напевно розтягнеться на півріччя і навіть більший період часу.

Особистість Скорпіона по початку почне активно чинити опір що формується змінам. Зараз може закладатися тільки фон, на якому поступово розвинеться нова картина життя. Так от, у міру звикання до умов, що змінюються люди цього знака поступово зрозуміють що від них вимагає життя і будуть змушені прийняти ситуацію такою, яка вона є. Мова не йде про негативні сценарії, навіть якщо по початку все виглядає саме так … Мова йде про зміни, які прийдуть незалежно від бажання і волі самого Скорпіона. І ці зміни можуть принести нові перспективи, можливо, більш райдужні і цікаві, але тільки в тому випадку, якщо сам Скорпіон буде налаштований саме на позитивний розвиток подій! Думайте і обирайте, що вам більше підходить.

Новости сайта:установить автосигнализацию

Увага Скорпіона в серпні, напевно буде прикута до його основним цілям і завданням. Можливо, хтось буде сильно стурбований кар’єрним зростанням, а хтось почне новий бізнес-проект. Хтось стане великим начальником і у таких представників знаку однозначно розшириться поле діяльності, підвищиться відповідальність, а значить і посилиться внутрішня напруга, поки не прийде усвідомлення і звикання вже до цих умов. Все тече, все змінюється Скорпіону є чим зайнятися!

Робота і бізнес.

Працюючи за наймом і займаючись здебільшого щоденними рутинними справами, Скорпіон впевнений і спокійний. Труднощі в контактах і зміна близького кола знайомих тривають і вже не надто турбують. Можливо, саме зараз Скорпіон найбільше хотів би зайнятися саме такою дрібною роботою — своєю вузькою спеціалізацією без особливого вантажу відповідальності, тихо, помалу, що не перетруждая у звичній і комфортній обстановці. Скорпіон болісно сприймає будь-які зміни

І ще: саме зараз Скорпіони як ніколи схильні до прихованої діяльності, щоб ніхто їм не заважав не відволікав і не контролював. Чим непомітніше, тим краще. Дуже хочеться сховатися в нірку і закрити за собою двері

Але, тут не до тиші, бо грядуть зміни і затишний світ Скорпіона може бути порушений стороннім втручанням, яке носить досить глобальний характер. Висування на нову посаду або ж підвищену увагу начальства їм практично забезпечено!

Бізнес вимагає розширення або прийняття якихось більш значущих рішень. Скорпіону доводиться виходити на поверхню, щоб брати кермо влади, шукати нові шляхи, розвивати свою справу більш масштабно. Це може напружувати, але є справи, які робити необхідно — подобається це, чи не дуже. Закриватися і жити спокійно в своєму маленькому світі, напевно, не вийде. Втім, все одно кожен сам вибирає свій шлях …

Гроші і матеріальне становище.

Фінансовий питання тісно пов’язане з тими змінами, які окреслилися, тому, краще не чинити опір і рухатися в заданому напрямку. Час на обдумування є, але все і так вже вирішено в глобальному сенсі — залишилося розробити деталі і виробити тактику досягнення цілей.

Гроші прийдуть разом з змінами, відбиватися від них не варто … Будь-які неполадки, затримки і труднощі будуть пов’язані тільки з особистістю самого Скорпіона, який в змозі сам регулювати своє ставлення до тієї чи іншої ситуації. Так, що в даному конкретному випадку, Скорпіону дана свобода дій. Він отримує рівно стільки, скільки дозволяє собі

Любов і шлюб.

Почуття Скорпіона теж тісно зав’язані на його справах і глобальних цілях. Йому в общем-то, ніколи займатися любовними стосунками, тому він вважає за краще якось поєднувати щоденну працю, грошові турботи, свій активний розвиток, сім’ю і романтичні прихильності.

Любовна життя зараз не в пріоритеті — занадто багато важливіших справ, життєво важливих … Цей факт слід враховувати партнерам і не вимагати багато чого від Скорпіона в чуттєвій сфері життя. Втім, люди цього знаку досить сильні і витривалі. Подальше збільшення навантаження часто навпаки тільки розохочує і живить енергією людей цього знака, так що, багато що залежить від конкретної людини — від його особистісних особливостей.

У шлюбі теж справ по вуха. Партнер по шлюбу займає значущу позицію в тій загальної ситуації змін у житті Скорпіона. Він може підтримати або навпаки, створювати додаткове поле напруженості, але це не можна назвати його метою або усвідомленим шкідництвом — швидше за все, чоловік Скорпіона виявляється втягнутим в той фон, який склався навколо Скорпіона і сам відчуває тиск цієї ситуації.

Зараз не варто з’ясовувати відносин — потрібно разом робити справи і менше обговорювати один одного. Потім буде час розібратися в причинах і наслідках.

Здоров’я і загальний енергетичний фон.

Скорпіон сповнений сил і енергії, головне, не загратися і все-таки бачити обстановку тверезим поглядом. Занадто емоційний підхід до справ і до оцінки своїх досягнень краще притримати. Емоції забирають багато сил — постарайтеся утриматися від непотрібних енергетичних витрат — зараз не час вивчення психології і глибоких внутрішніх відчуттів. Зараз можна дещо встигнути зробити і зробити якісно, з перспективою на майбутнє.

Побережіть себе, чи не розкидайтеся, потрібно зосередити зусилля в якомусь одному напрямку і не бояться зробити крок вперед. Здоров’я не підведе, але постежите за своїм позитивним настроєм утримуйте оптимізм!

Добавить комментарий