Коза-Телець.

Гороскоп Тельця, народженого в рік Кози.

Така Коза незвичайно чарівна і багато «купуються» на таку милу вивіску, т. Е. Не дивляться далі, а малюють собі придуманий образ, якого не існує насправді.
Новости сайта:Замовити таксі

Телець, народжений у рік Кози володіє талантом артиста і постійно приміряє на себе різні образи — так жити цікавіше! Часто ця «гра» веде Козу-Тельця настільки далеко, що вона губиться в просторі та часі … Однак, Коза «здається», коли включається Телець. Він приземлений і ніколи не упустить свої земні матеріальні інтереси, тому, рано чи пізно, а часто — вже на краю прірви Коза-Телець починає оцінювати реальну ситуацію і тверезішати.

Потім для неї настає період тихого щастя. Вона начебто відчуває себе слабкою і беззахисною, сидить удома і насолоджується тихим домашнім побутом. Так продовжується до тих пір, поки Коза-Телець не «занудьгує» і вирішить, що пора міняти амплуа …

На роботі Коза-Телець здатна працювати з повною віддачею і сумлінно. Однак, вона вкрай не любить щось вирішувати і брати на себе відповідальність. Тому, в ролі керівника їй доводиться дуже нелегко. І цілком очевидно, що, будучи біля керма, Коза-Телець буде шукати способи перекласти свої обов’язки на інших.

Коза-Телець ідеальна в якості помічника або заступника якогось начальника. У цій ролі їй прибувати набагато простіше і цікавіше. Вона любить організовувати різні банкети для своїх співробітників в цьому їй допомогає сайт event-cards.ru.

Любов, стосунки, сім’я.

У любові Коза-Телець теж нестабільна. Вона, звичайно, хоче надійного тилу, вміє створювати затишок, бо має гарний смак і багато в її характері схиляє до сімейного життя. Іншими словами, Коза-Телець від природи велелюбна і знає толк в любовних відносинах, але її ексцентричність і примхливість часто стає джерелом частих конфліктів з близькими.

Варто відзначити, що жінка Коза-Телець більш пристосована до стабільної сімейного життя, ніж чоловіки цього поєднання знаків. Коза відповідає енергії Інь — жіночого начала, тому жінка-Коза легко вписується в роль мами і дружини.

Чоловікам, зрозуміло, складніше, але не варто комплексувати з цього приводу. Просто, у них велика потреба в затишку і теплі домівки. Вони чудово справляються з приготуванням їжі, дизайном будинку та іншими домашніми справами, якщо захочуть! А це — теж рідкісний талант для чоловіка, який оцінить будь справжня жінка.

Добавить комментарий