Коза-Стрілець.

 Гороскоп Стрільця, народженої в рік Кози.

Ця Коза прямодушним, активна в пошуку розваг, володіє оригінальним розумом і шукає абсолютної свободи. Вона завжди повна ідей, причому самих незвичайних в розумінні обивателя. Мало того, вона щиро вірить в можливість їх здійснення! Треба сказати, що дещо з задуманого їй дійсно вдається втілити.

Коза-Стрілець буквально бризкає енергією! Вона вміє вести масштабні справи, що вимагають просування. Вона знає як організувати великий проект і знайти вірне рішення в нестандартних ситуаціях. Коза-Стрілець — дуже корисна людина для великої роботи!

Новости сайта:запчасти на грузовые автомобили

Коза-Стрілець амбітна і знає про своїх рідкісних здібностях, тому розмінюватися на дрібниці не стане. Вона дорого цінує свою працю … Однак, коли знайдеться гідна керівник, Коза-Стрілець буде віддано служити і цьому керівнику і справі, яке їй доручать.

При всьому своєму азарті братися за серйозні справи і якусь пихатість, Коза-Стрілець здатна відповідально підходити до роботи. Мало того, вона в змозі визнавати свої промахи і виправляти помилки. Це — рідкісна якість для Кози!

Люди такого поєднання знаків йдуть до своєї мети прямо, кажуть відверто і не схильні сумніватися. Це — захопливі натури і часто намагаються охопити занадто багато справ відразу. Просто, їх жага новизни постійно веде вперед, тому колись озирнутися назад …

У любові Коза-Стрілець дуже активна і теж неймовірно рухлива. Можна говорити про непостійність в любовних відносинах, але, коли Коза-Стрілець заводить сім’ю, вона цілком поглинається справами своїх близьких. Всю свою кипучу енергію вона спрямовує на дітей і партнера. Відвернути її від цих радісних турбот практично неможливо.

Добавить комментарий