Східний гороскоп на 2014 рік для всіх

Гороскоп на 2014 рік Коня для знаків китайського Зодіаку.

Щур в рік Коня.

Вважається, що цей рік не надто сприятливий для Щура. Однак, є й інші думки. Поряд з напругою через посилення занепокоєння, Щури мають можливості здійснити масу потрібних справ і планів. Вся справа у відношенні і розумінні того, що можна робити, а що — краще відкласти до кращих часів. У рік Коня Щур повинна керуватися простим принципом: «Сім раз відміряй — один раз відріжЧим більше вона буде думати і передбачати подальше розвиток подій, тим краще. Вона просто зрозуміє що робити і чи робити взагалі. Звичне для Щура стан активності потрібно всього лише співвідносити зі своєчасністю, з реальною потребою, з корисністю і здоровим глуздом. І не потрібно зайвий раз турбуватися — життя завжди покаже вірний шлях достатньо як слід прислухатися до свого внутрішнього голосу до голосу інтуїції.

Бик в рік Коня.

Рік Коня може привнести чимало хвилювань і для Бика. Тут інша ситуація. Бики просто уникають несподіванок і насилу адаптуються до нових умов. Все нове спочатку приводить їх в замішання, потім вони змушені реагувати і тільки потім почнуть довго і болісно адаптуватися. Така їхня природа.

Кінь занадто рухлива і маневрена. Бикові складно пристосуватися до цієї живої енергії, яка видозмінюється постійно, не даючи можливості «застрявати». Ось це і буде нервувати людей цього знака. Якщо їм вдасться спокійніше ставитися до всього, що пропонуватиме йому життя, ніяких проблем не буде! З’являться нові можливості, прийде нова інформація — Бик завжди зуміє розібратися в тому, що йому дійсно потрібно і прийняти — головне зробити це зі спокійною душею і без різких рухів.

Тигр в 2014 році.

Ось кому буде абсолютно комфортно в 2014 році! Нарешті, Тигр відчує себе натхненним, натхненним і повним сил. Ніщо не буде його дратувати і мучити, всі жалі підуть, звільнитися чиста енергія, даючи можливість Тигру вільно і легко здійснити задумане раніше найкращим для себе чином. Вдалий рік і для фінансової сторони життя, і для особистого життя. Цього року варто рухатися вперед не надто піклуючись про тили. Надмірна обачність буде тільки заважати і відволікати від головних цілей і завдань. Є шанси надолужити згаяне, якщо виявити хоч якусь активність. Налаштовуйтеся на успіх!

Кіт у 2014 році.

Рік Коня виявиться достатньо цікавим і для Кота (Кролика). Вірогідні важливі події або просто самостійні відкриття, які можуть поміняти багато уявлення про життя людей Котов. Старі, вже застарілі себе підвалини, догми і звички зміняться, життя стане більш насиченою. Можуть з’явитися нові перспективи, причиною яких знову ж будуть глибокі зміни в особистостях самих Котов і ці перспективи напевно виявляться досить привабливими. У кожному разі, ті Коти, які спокійно візьмуть внутрішні зміни і втримаються від необачних вчинків, побачать «світло в кінці тунелю», поліпшать своє нинішнє становище і здійснять свого роду «прорив»! Фінанси, ділова сфера і особисте життя отримають новий імпульс.

Дракон в 2014 році.

Для Дракона рік може внести деяке протиріччя, двояке сприйняття дійсності. З одного боку, приводів для занепокоєння немає — все йде своєю чергою, не відбувається нічого надприродного, але з іншого боку, Дракон не відчуває себе в безпеці немає відчуття своєї переваги, захвату владою над життям і ситуаціями. Щось іде «не так» без видимих ​​на те причин.

А справа в тому, що крім Дракона, існують і інші «дійові особи» у театрі під назвою «життя». Може статися так, що Дракон раптом зрозуміє: «Стара гра вже перестала бути захоплюючою та інтригуючою — пора міняти сцену або учасників вистави»! Який вибір зроблять Дракони — велике питання. Молоді захочуть поміняти оточення, а зрілі, швидше за все, будуть перебудовуватися самі — шукати за ілюзорністю реальність і оцінювати її. Їм не буде важко розібратися в чому істина, і де — брехня. Вони отримають потрібну інформацію і зуміють уникнути кризи.

Змія в 2014 році.

Змія в 2014 році може відчути, що земля йде з-під ніг. Правда, їй потрібно всього лише звикнути до нового темпу життя. Питання здоров’я, грошей і власності можуть придбати важливе значення. Не треба думати, що мова йде про проблеми — зовсім ні! Просто саме цього року Змія захоче щось кардинально змінити в особистих справах, що стосуються себе і свого рухомого майна.

Оскільки їй складно утримуватися в рівновазі, коли активізується простір, можливо, доведеться витратити купу енергії на управління емоціями і фактично на те, щоб утриматися на старих позиціях. Але, можливо прийшов час відкинути щось звичне і вже по-справжньому непотрібне, зануритися в потік життя і перестати «розслаблятися» — людям зміям завжди хочеться мати трохи більше комфорту, ніж належить іншим …

Неоднозначний рік для душевного спокою, але перспективний з точки зору активної діяльності і нових придбань.

Кінь в 2014 році.

Хороший рік, коли люди Коні можуть користуватися перевагою перед іншими знаками. Визнання і повне задоволення цілком закономірно. Справи можуть робитися швидко і якісно, плани здійснюватися. При достатній вправності, можлива закладка і нових проектів, обдумування свіжих ідей, які при належній обробці, мають шанси на реалізацію.

Однак, люди Коні, все-таки, повинні озиратися по сторонах, в прагненні досягти своїх цілей за всяку ціну. Не варто забувати, що рік Коня колись закінчиться і доведеться якось (бажано добре) жити далі з тими ж людьми і на тій же роботі, так що не закопуються! Дотримуйтесь обачність і розуміння поточного моменту. Співвідносите свої бажання з бажаннями інших і тоді до вас прийде справжній успіх на довгі часи!

Коза (Вівця) в 2014 році.

Вважають, що рік Коня цілком сприятливий для Кози (Вівці). Кінь «дозволяє» Козі побешкетувати, покапризничать, пограти в своє задоволення. Ніщо не порушить звичний хід життя Кози, але, адже, вона і не живе неупереджено і спокійно — в цьому вся справа! Рухома енергетика цього року, те саме що мінливість настрою Кози їй не доведеться перебудовуватися і обмежувати себе в чому-небудь.

Правда, і тут існує одне «але» — Коза не повинна піддаватися емоціям. Їй варто більше керуватися здоровим глуздом, доцільністю, ніж миттєвим бажанням. Почуття перспективи і вміння бачити на кілька ходів вперед допоможе Козі використовувати енергетику року в потрібному для себе ключі. Головне — не заграватися.

Мавпа в 2014 році.

Людям Мавпам буде непросто відстоювати свої позиції і заявляти свої права. Натура Мавпи не терпить суперництва і уникає конкуренції напором і своїм, роками напрацьованим, авторитетом. Цього року звична обстановка може змінитися і Мавпі доведеться знову доводити свою спроможність. Чи варто мета витрачених сил — питання відкрите, але опір життєвим обставинам навряд чи дасть Мавпі бажане почуття задоволення. Будь-яка протидія тільки посилює природний хід життя, плутаючи всі карти і примушуючи тільки нарощувати арсенал, розвиваючи невдоволення і гнів.

Мавпі не варто жити в боротьбі, тому що врешті-решт, ця війна руйнує самої людини, не даючи нічого взамін. Енергетика року Коні дозволить прийти до компромісного рішення спірних питань по-хорошому, з позиції рівноправності і загальної справедливості.

Півень в 2014 році.

Цей рік обіцяє бути насиченим на події та нові знайомства. Півневі начебто і не хочеться зайвих струсів і різного роду несподіванок, але, все, що буде відбуватися не виведе його з рівноваги. Загальний фон року неоднозначний, може розбурхувати Півня, провокувати, дражнити і, таким чином, підживлювати його, даючи можливість реалізувати свій внутрішній резерв і накопичений за останні роки потенціал.

Півень навіть може відчути натхнення, якщо зловить цей кураж. А творчо спрямована енергія допоможе Півневі відкрити для себе нестандартні способи вирішення старих проблем, розвинути його і навчити новим прийомам спілкування з близькими. Ефективний рік для Півня, який не сидить без діла!

Собака в 2014 році.

Рік Коня зазвичай вдалий для Собаки, бо загальна енергетика цих років подібна за своєю природою. Вірогідні щасливі ситуації, сприятливий збіг обставин, тому Собаці було б бажано не витрачати свого часу дарма і зайнятися якимось, може бути, новою для себе справою. Найбільша трудність — прийняти рішення щось змінити у звичному укладі свого життя.

Гарний час для отримання знань, навчання, нових контактів. Все, що буде закладено в цьому році виявиться хорошим трампліном на роки вперед — не втрачайте сприятливу можливість піднятися на новий якісний рівень життя! Сумніви і коливання не дають нічого принципово іншого, а тільки в черговий раз зупиняють на життєвому шляху.

Свиня в 2014 році.

Для Свині 2014 може стати знаковим давно назріле внутрішній криза змусить шукати вирішення старих проблем. Не варто метушитися і напружувати загальний фон рік сприяє м’якому розвитку подій. Досить як слід прислухатися до інтуїції і більше довіряти собі, менше реагувати на чужу думку. Різких перепадів і перекосів не передбачається, але свою пристрасть краще направити на інтелектуальну діяльність. Надмірності не додадуть ні здоров’я, ні самоповаги зараз не час розслаблятися.

Навчання і робота, любовна життя і особисті справи — ​​все буде збалансовано і досить рівно. Добре заводити нові знайомства, виношувати плани і поступово закладати міцну основу для майбутніх звершень.

Добавить комментарий