Гороскоп Тельця на 2012 рік

telecАстрологічний прогноз на 2012 рік для Тільця.

Як і для багатьох інших знаків Зодіаку, гороскоп Тільця на 2012 рік буде насиченим і перспективним. Цього року Телець випробує весь спектр вражень в самих різних сферах життя. Будуть і складності, і феєрія успіху як в любові, так і в справах. Багато чого буде вдаватися — головне не відмовлятися через дрібних неприємностей від глобальних цілей, намічених раніше. Незважаючи на занепокоєння, в 2012 році Тельцю відкриються всі двері

Новини сайту:Орифлейм

Бізнес і робота по найму. До середини 2012 року, як і для деяких інших знаків Зодіаку, для Тельця будуть напруженими. Робота буде обтяжувати своїми затримками і нестикуваннями. Нічого поганого не передбачається, але гальмування всіх справ явно буде мати місце. Щоб подолати ці складнощі доведеться неабияк потрудитися, але для Тельця працю це — звичний стан, якщо, звичайно, лінь не здолає

Проблеми можуть бути пов’язані або з компаньйонами, якщо такі є, або з людьми, наділеними владою.

Вірогідні затримки в зарубіжних контактах. У всякому разі, закордонні зв’язки доставлять масу клопоту і будуть обтяжувати.

Бізнесмени повинні звернути увагу на підлеглих — можливі хитрощі і обмани за спиною начальника. Не варто грати в азартні ігри і з можновладцями. Варто привести в порядок документи, щоб юридично все було оформлено правильно.

Тельцям, які працюють за наймом, зіткнуться з конфліктами в колективі. Їм слід звернути особливу увагу на свої обов’язки і на те, як вони виконуються.

Незважаючи на негаразди першої половини 2012 року, справи у Тельців йдуть в гору і положення повинно поступово поліпшуватися.

Друга половина року обіцяє бути більш спокійною і рівною. Службовці можуть отримати пропозицію про нову високооплачуваної роботи.

Гроші. Перша половина року зажадає пристойних витрат, які, ймовірно будуть пов’язані з розширенням бізнесу і з потребами сім’ї. Друга половина року більш успішна для Тельця з точки зору балансу між отриманням і витратою.

Любов, шлюб. Любовна життя цього року буде не менш активною, ніж ділова. Перша половина року буде просякнута нестійкістю романтичних відносин. Щось буде дратувати, щось не буде складатися як хотілося б. На цьому тлі напруги можливі конфлікти аж до розриву відносин. Особливо яскраво розгоряться пристрасті навесні 2012 року! Треба якось зібратися і пережити складності — потім стане легше.

Батькам будуть створювати проблеми діти, особливо середнього і старшого віку.

Хтось з Тельців цього року захоче поміняти квартиру або переїхати в будинок, зробити ремонт або оновити обстановку в своєму житлі.

Актуальними далекі поїздки з перспективою переїзду на постійне місце проживання.

Одиноким Тельцям цього року може посміхнутися удача і вони зустрінуть свою «другу половинку». Однак, відносини будуть складатися поступово і непросто. Телець, зазвичай, не поспішає в любовних справах, тому він буде готовий до поетапного розвитку подій

Здоров’я. У плані здоров’я у Тельця в 2012 році все в порядку. Він практично весь рік сповнений сил — головне не нервувати через дрібниці, щоб не псувати собі нервову систему, а за нею і всі інші системи організму!

Добавить комментарий