Коза-Риби.

 Гороскоп Риб, народжених у рік Кози.

Ця Коза — сама чарівність. Вона неймовірно чутлива і в общем-то, довірлива, але не дурна. Інтуїція такий Кози є гарантією захисту від грубості і агресивності навколишнього середовища.

Вона оригінальна у своїх висловлюваннях, у своєму розумінні життя, мрійлива, володіє прекрасним уявою і цікавиться всім таємним.

Новости сайта:шторы для спальни

Коза-Риби вміє ставити перед собою цілі, і, треба сказати, вельми спритна в їх здійсненні. Складнощі в просуванні Кози-Риб можуть виникати через метушливості натури і частим «відволіканням» від головного. Багато енергії такої людини витрачається не мало значні справи, які, загалом-то, можна не тільки відкласти, але і закинути!

Правда, і в бажанні «закинути» теж таїться підступ … Так адже Коза-Риби ризикує «закинути» врешті-решт і найважливіше … Для досягнення великого успіху в житті таким людям потрібно навчитися діяти усвідомлено.

Коза-Риби вельми перспективна особистість, оскільки має у своєму «багажі» всі необхідні інструм для успіху. Її потенціал великий, але варто попрацювати над собою, щоб «вийняти» на поверхню і застосувати свої таланти на практиці.

У любові Коза-Риби романтична, проявляє чималим фантазію і буквально гіпнотизує партнера. Вона жаліслива, мила, згідлива, але буває і примхлива, мінлива. Кози-Риби не прагне укладати шлюб — не хоче зв’язувати себе. Вона шукає надійного партнера, який буде її поважати і піклується. Якщо ж вона все-таки заводить сім’ю, то проявляє найкращі свої якості!

Добавить комментарий