Коза-Рак.

Гороскоп Рака, народженого в рік Кози.

Ця Коза вельми старанна і старанна. У неї розвинене бажання виконувати свої обов’язки акуратно і під час. Вона дуже діловита, розумна і досить активна. Загалом, вона непогано організована і, як правило, завдяки своїм кращим якостям, успішна в житті.

Коза-Рак часто справляє враження спокійного, врівноваженого людини, однак, це — не так! Вона схильна до різких перепадів настрою і в такі моменти нестабільності Коза-Рак виявляє крайню емоційність і навіть неадекватність дій.

Новости сайта:прямоточный глушитель ваз 2101

Люди, народжені під таким поєднанням знаків, дуже чутливі і бояться зв’язувати себе стосунками, які передбачають відповідальність. Від будь-якого «шереху» прагнуть «втекти», хоча з працею змінюють звички. Які переїзди, а особливо пов’язані зі зміною житла, наприклад, переносять дуже важко.

Коло спілкування у Кози-Рака не дуже широкий. Вони, як правило, не задоволені тим, що мають, але шукати нових знайомих не стануть через страх втратити те, що є. Вони дотримуються принципу: «нехай погане, але моє»!

Сама людина Коза-Рак відданий друзям і партнерам по шлюбу. Однак, слід знати, що Коза-Рак схильна до миттєвим примхам і підбирає собі підходящого партнера досить довго. Тільки після тривалих пошуків, Коза-Рак знаходить свою другу половину і тоді вже стає вірною йому.

Характер Кози-Рака не прост, та й сама людина себе не завжди розуміє. Рак бажає жити подалі від суспільства — в затишній домашній обстановці, з новою сплит системой для холодильных камер, та в достатку, тоді як Коза любить суспільство, хоче «виступати» на публіці і жити вільно — як заманеться! З’єднати одне з іншим якось нелегко і не розуміючи цю свою особливість, Коза-Рак часто страждає від «роздвоєння особистості».

Щоб не створювати собі зайвих проблем, Коза-Рак повинна просто навчитися з’єднувати ці свої бажання так, щоб здійснювати їх «по черзі». У всякому разі, вихід з будь-яких складних ситуацій завжди існує — залишається вибрати найкращий!
Чоловік Коза-Рак.

Цей чоловік — творчо обдарована людина, що живе насиченим внутрішнім життям. Його почуття глибокі і йому бажано знайти таке заняття в житті, яке допоможе розкрити свій внутрішній потенціал. Звичайна робота «на конвеєрі» не для нього. Якщо він не знайде себе в житті, в професії, то йому буде складно знайти щастя в особистому житті. Вічна незадоволеність, пошук нових вражень, які можуть замінити повноцінну сім’ю, в врешті не принесуть бажаного результату і чоловік Коза-Рак так і не зрозуміє чого ж він насправді хоче від життя, і від себе самого …
Жінка Коза-Рак.

Дама цього поєднання знаків теж дуже рухлива і шукає постійного свята. Творчість у його вигляді — будь то велика сцена або роль тамади на дружніх вечірках допоможуть жінці Козі-Раку повірити в себе і відчувати постійне наснагу, задоволення від життя. Сірі будні міщанського стилю життя без яскравих фарб і змін будуть тільки погіршувати її особисті проблеми, від чого буде псуватися характер і з часом, погіршуватися здоров’я.

Жінка Коза-Рак обов’язково повинна знайти собі віддушину у спілкуванні з близькими людьми, в якихось заняттях, хобі, які привнесуть в її життя свіжий струмінь, дозволять їй переключатися з обов’язків на хвилю розваг і задоволень.

 

Добавить комментарий