Коза-Овен

 Гороскоп Овна, народженої в рік Кози.

Цікаве поєднання знаків. Цікаво те, що люди Овни, народжені в рік Кози можуть справляти на оточуючих оманливе враження. Вони — актори, причому вельми оригінальні і не завжди самі розуміють свій талант. Овен завжди йде вперед, а Коза шукає комфорту. Виходить, що Коза-Овен зайнята активним створенням хорошого життя для себе коханої! Вона жадає свободи, пригод (безпечних), суспільства, щоб блищати в ньому і можливості ким-небудь командувати.

Багато чого Коза-Овен собі прощає, оскільки вважає себе центром Всесвіту, а тому й легко вторгається на чужу територію, безцеремонно втручається у справи інших і дає поради.

Новости сайта:очисні

Зрозуміти Козу-Овна непросто, та вона й сама себе не дуже-то розуміє, оскільки поєднує начебто непоєднуване. Іноді вона справляє враження «лагідної овечки», а іноді бурхливого урагану. Вона — різна: то поступлива, то різка, то обачлива, то імпульсивна. Загалом, з цією людиною нудьгувати не доведеться! Новости сайта:очисні

«>Важливо інше: вона не «водить за ніс», вона так живе!

Звичайно, враховуючи невгамовність особистості Кози-Овна, складно з нею будувати довготривалі стосунки, адже ці відносини неможливо прогнозувати. З цієї причини Козі-Овнові краще застосовувати свої могутні таланти в творчих професіях, де немає суворого режиму і дисципліни. Так буде простіше і їй, і людям, з якими вона буде працювати. А потім, в цій сфері діяльності Коза-Овен проявить щонайкраще всі свої приховані здібності, может даже купить элитную недвижимость в испании у моря і буде щаслива!

В особистому житті ситуація теж непроста. Правда, варто мати на увазі, що Коза-Овен вміє бути відданою і навіть терплячою, але спалаху темпераменту періодично будуть давати холодний душ партнеру. «Плюсом» можна вважати прямоту цієї людини. Якщо вже він «вибухнув», то скаже все, що думає відкрито і без таємного наміру.

Чоловік Коза-Овен.

Чоловік Коза-Овен — натура однозначно ексцентрична. Він рідко живе за планом, із працею пристосовується до сценарієм життя, який створюють для нього інші. У любові він гарячий і пристрасний, часом боязкий і не завжди готовий йти до кінця, завойовуючи жінку. Мінливість настрою часто веде його у бік від очікуваних радощів і заплутує всі справи. Якщо він зуміє впоратися зі своїми збоями і буде контролювати свої пориви, і особливо, страхи, то він цілком здатний стати щасливим в сімейному житті.

Жінка Коза-Овен.

Жінка Коза-Овен — натура теж дуже непроста для звичайного життя. Якщо у професійній сфері їй досить легко перемикатися з яскравою активності на необхідність смиренно відповідати вимогам і правилам контори, то в особистому житті їй нелегко навчитися тримати баланс. Почуття і бурхливі емоції гратимуть в любовних відносинах одну з головних ролей. З одного боку такий дамі хочеться притулитися до сильного плеча і зняти з себе всяку відповідальність за сімейне життя, з іншого боку, вона захоче побути в ролі лідера і командира над чоловіком і дітьми. Знайти золоту середину буде нелегко.

Добавить комментарий