Коза-Лев.


Гороскоп Лева, народженої в рік Кози.

Ця Коза вельми впевнена в собі і у своїй привабливості. Вона жадає проявити себе в суспільстві і, аж дух захоплює, як вона стрімка у своєму бажанні подобається оточуючим.

Коза-Лев може бути «надмірної». Це часто проявляється в зарозумілості, але на тлі чутливості. Їй хочеться блищати, але її буквально «заносить» і вона вже не бачить нічого навколо себе. Само-собою, вона наривається на реакцію оточуючих і моторошно ображається на них.

Новости сайта:школа скалолазания

Лев — цар звірів, як відомо і царствені замашки притаманні Козі-Льву. Однак, треба розуміти, що Коза цьому поєднанню знаків надає нестійкості емоцій, а також нервозність і невпевненість в собі, а це — вже зовсім інший характер! Коза-Лев намагається бути, що називається, «на висоті», але в найвідповідальніший момент, коли доводиться «тримати удар» може все кинути і піти у невідомому напрямку.

Коза-Лев не занадто товариськими і це цілком зрозуміло. Критику вона не переносить, тримається особняком і часто інтригує оточуючих своєю загадковістю.

Люди цього поєднання знаків дуже талановито проявляють себе в мистецтві — особливо щасливі на сцені. Коза-Лев артистична і сповнена енергії, яку із задоволенням витрачає в акторській професії.

У любові Коза-Лев розквітає, якщо партнер ніжний і ласкавий з нею. Вона цінує насамперед теплоту відносин і тільки потім все інше. Секс — не головне для неї. У шлюбі вкрай важливі: повагу і коректність партнера.

Добавить комментарий