Риби. Гороскоп прогноз на серпень 2014

Астрологічний прогноз для Риб на серпень 2014 року.

Загальний фон місяці.

У фокусі Риб їх повсякденну працю та обов’язки. Роботи багато — у кого який. Професійна діяльність і відповідальність за зроблене, домашні справи, рутина різного роду поглинає людей знака Риб саме зараз і все це вимагає не тільки безпосередньої участі, але й повноти включення, а також абсолютного смирення … Ну, Рибам не звикати!

Основна тема, можливо, буде дуже тісно пов’язана з далекими родичами, іншими країнами та просто подорожами. Можливі якісь справи в дали від будинку, пов’язані з придбанням землі, дачі, будь-якої нерухомості. Поспішати в справах подібного роду не варто — потрібно все як слід зважити і тільки потім приймати рішення, яке, можливо, стане доленосним.

Новости сайта:бесплатные объявления украины

Робота і бізнес.

Робота займає весь вільний простір. Якщо Риби на службі, то справ безліч! Тут не тільки колись розслабитися, тут себе б не забути. Так, зараз доведеться потрудитися заради спільної користі. Сили є, енергії достатньо. Риби мають рідкісну можливість проявити свої таланти повною мірою — таке трапляється нечасто. Тому, не тушуйтесь, дійте, не бійтеся відповідати за свою роботу, виходьте з тіні і отримуйте задоволення від нових життєвих перспектив!

Бізнес теж тісно пов’язаний з вирішенням поточних завдань. Все підпорядковано начебто малозначним моментам, але зараз немає нічого важливішого за дрібниць! Не треба перебільшувати, але й не можна применшувати важливість тих чи інших подій і обставин. Правильно спостерігає за своїм життям людина здатна без особливих витрат отримувати все, що йому необхідно. Стати таким спостерігачем свого життя і реагуйте адекватно на події, тоді успіх вам забезпечений.

Зараз все залежить саме від вас і вашого бачення. Постарайтеся менше реагувати на слова і емоції людей звільніть свій простір, розчистите його молитвою та прийняттям себе таким, як є. Не відволікайтеся на чужі справи — займайтеся своїми.

Гроші і матеріальне становище.

Фінансова ситуація багато в чому залежить від реалізації закордонних проектів. Ясно, що відразу грошей не буде — потрібно як слід попрацювати, але перспективи точно є.

Поточні доходи теж повністю вкладаються в новий проект. Гроші витрачаються на поїздки, на побудову свого або сімейної справи.

Особливих проблем з фінансами не буде, просто з’явилася цілком конкретна мета, яка і вимагає посильної участі. А куди і скільки витрачати — вирішувати, звичайно, вам

Любов і шлюб.

Життя почуттів для Риб завжди актуальна, щоб нам не говорили. А зараз вони особливо гарячі і трохи неконтрольовані, хоч і загальний фон стабільний. Горіти довгий час для водного знаку дуже нехарактерно, доводиться пожежа потроху гасити, заспокоювати киплячі пристрасті.

Риби хочуть піклуватися про своїх улюблених, про сім’ю. Саме зараз через увагу і практичну допомогу в земних справах Риби проявляють свою любов і прихильність. Їх буквально розпирає від надміру почуттів і приємних відчуттів. Стримуючим фактором від повного розливу почуттів можуть стати звичайні побутові речі, справи і проблеми, які потрібно вирішувати саме зараз.

У шлюбі теж багато самих різних спільних заходів. Можливі поїздки, переговори і підписання якихось офіційних документів. Почуття тут кілька заморожені просто тому що зараз — діловий період у відносинах. Не варто надавати цьому моменту занадто великого значення, тим більше ображатися. Робіть справи! Любов почекає.

Здоров’я і загальний енергетичний фон.

Загальний фізичний стан обіцяє бути на висоті. Підвищується витривалість, опірність організму. Емоційний фон теж досить хороший, стабільний і загалом, позитивний. Риби в тонусі, а це означає, що вони здоровіші найздоровіших! Настрій Риб є визначальним для їх фізичного стану. Зараз все чудово! Продовжіть цей період скільки зможете!

Добавить комментарий