Рак. Гороскоп прогноз на серпень 2014

Астрологічний прогноз для Рака на серпень 2014 року.

Загальний фон місяці.

У цьому місяці люди, народжені під знаком Рака можуть бути особливо стурбовані справами матеріальними. Швидше за все мова може йти про доходи, пов’язаних з постійним місцем роботи. Або роботу доводиться міняти, або намічаються деякі затримки з виплатою зарплати, або гроші йдуть на вирішення якихось новопосталих проблем. Мова може йти про справи, пов’язані з дітьми, коханими або ж всього лише про чергове відпустці.

Як би там не було, але Рак знаходиться в досить напруженому стані. Просто занадто близько підійшли ті проблеми, які вже давно потребують свого вирішення, і може виникнути відчуття, що вільний простір навколо звужується прямо на очах … Особливо складно тим Ракам, які довгий час робили вигляд, що все гаразд, не помічаючи того фону, який складався останні пів-року.

Новости сайта:шведская стенка купить

Однак, не варто аж так хвилюватися. Так, є чим займатися — це нормально, але в цілому нічого кримінального не відбувається — треба просто спокійно сприймати реальність, проявити тверезість і терпіння. Різкі рухи робити не варто. Зараз бажано діяти дуже акуратно, а головне, обдумано, організовано. Імпульсивні дії можуть не принести бажаного результату.

Робота і бізнес.

По роботі, як уже говорилося, можливі різного роду непорозуміння, але проблема навіть не в цьому. Просто Рак зараз схильний надто сильно драматизувати будь-яку незвичайну або незвичну ситуацію, а також перебільшувати проблеми — робити з мухи слона. Повірте, все набагато краще, ніж здається. Треба взяти себе в руки і налаштовуватися на оптимістичний сценарій — зараз одного цього вже буде достатньо, щоб вибратися з слизьких, незручних обставин і якось більшменш рівно рухатися вперед.

Можливо, у когось зірветься відпустку, продовжаться тертя з начальством, переходячи в більш гостру фазу. Найкраще прийняти те, що дається без зайвих образ і переживань, тим більше — без злості і агресивного настрою. Від вас зараз мало що залежить — треба прожити цей період з найменшими втратами для себе.

Бізнес Рака може отримати новий імпульс, давно сплановані справи і проекти мають більше шансів здійснитися. Можливо, відпочивати буде ніколи, але зате з’явиться можливість налагодити нові зв’язки, особливо актуальні закордонні контракти, договори та будь-які переговори.

Само собою, звичайно, нічого робитися не буде, тому потрібно налаштуватися на роботу, проявити динамізм, діючи уважно, послідовно, просуваючись до намічених цілей крок за кроком. Уникайте суєти і емоційного керівництва.

Гроші і матеріальне становище.

Фінансове становище гостре питання! Напруга сил та емоцій пов’язані з грошима, з особистими доходами. Досить імовірно скорочення доходів і скасування багатьох планів, пов’язаних з очікуваним прибутком. Це положення тимчасове, не потрібно панікувати!

Налаштовуйтеся на роботу, беріться за нові справи, якщо виникає така необхідність. Головне для вас — зберегти здоровий глузд і утриматися від нудьги — бережіть своє здоров’я. Люди Раки, на жаль, здатні дуже швидко вбирати і «допускати до тіла» негативні думки і відчуття. Результатом цього бувають загострення хронічних захворювань і все що завгодно ще

Постарайтеся не реагувати занадто емоційно на все, що відбувається навколо. Життя є життя — в ній завжди щось відбувається не сховаєшся, тому виробляйте характер і пам’ятайте, що немає нічого неможливого. Будь-які проблеми можна розв’язати — головне, не падати духом!

Любов і шлюб.

Життя почуттів радує Рака. Перша половина місяця обіцяє більшменш комфортну обстановку в любовних відносинах. Сам людина налаштована на контакти з близькими, на кохану людину і здатний проявити чудеса уваги і турботи.

Посилення чуттєвого потенціалу досягне свого піку до середини місяця і разом з цим прийде відчуття труднощів його реалізувати. Може виникнути напруга у відносинах, причому, без якихось явних приводів і причин. Раку може бути складно утриматися в цьому стані напруження пристрастей, не маючи можливості прямого виходу своїх почуттів. Якщо емоції захлиснуть, можливі великі і затяжні сварки, абсолютне нерозуміння того, що відбувається, впертість і бажання боротьби, опору.

Щоб уникнути такого розвитку подій, Раку варто краще контролювати свої реакції, менше занурюватися в негативні ситуації, і тим більше, самому їх не ініціювати. Утримуйтеся від з’ясування стосунків — зараз просто не час пороти гарячку. Розберетеся потім, пізніше, коли охолонете і ви, і ваша кохана людина.

У шлюбі можлива та ж ситуація, коли буде бажання підняти наболілі питання пошуміти, викликати партнера на прояв емоцій — швидше за все негативних, поговорити на підвищених тонах. Побережіть нерви свої і своєї другої половини!

Здоров’я і загальний енергетичний фон.

Не дивно, що стан здоров’я Рака може похитнутися і тут не за чим шукати винних. Раки самі вільно чи мимоволі піддають себе випробуванням. Серпень — особливо складний місяць для Рака, якщо він занадто чутливий і залежить від свого настрою, думок, а також дуже вражає тим, що говорять люди навколо.

Бережіть свої нерви, серце і судини. Шукайте позитивні думки, налаштовуйте себе самі на благополучний результат будь-якої справи — ​​все у ваших руках! Відмовтеся від надмірного спілкування, якщо вам некомфортно, частіше виїжджайте на природу: дихайте свіжим повітрям, купайтеся, ходіть пішки на великі відстані.

Добавить комментарий