Овен. Гороскоп прогноз на серпень 2014

Астрологічний прогноз для Овна на серпень 2014 року.

Загальний фон місяці.

Серпень — місяць достатньо суперечливий і особливо для представників знаку Овен. Суперечливість полягає в тому, що Овна доведеться або вибирати, або намагатися поєднувати бажане з необхідним. Про що тут йдеться?

З одного боку велике прагнення як слід відпочити і розважитися. Овен дуже налаштований на комфортний відпочинок, розваги в колі сім’ї і дітей, він буквально жадає як слід побайдикувати.

Новости сайта:Бензопилы купить в Харькове

З іншого боку є справи, які потрібно здійснювати — і відмовитися не можна і виконувати ну дуже хочеться. Все це разом може носити характер внутрішньої боротьби, що особливо відчутно на внутрішньому рівні — на відчуттях, станах людини, на його психологічних мотивах. Можливо, він не буде все це демонструвати у поза, але внутрішнє напруження дуже сильне.

Щоб прожити цей місяць більш-менш рівно, Овна доведеться проявляти витримку, терпіння і на цьому тлі діяти, узгоджуючи всі свої бажання з наявними реальними можливостями.

Поривчастість не вітається, будь-які дії потрібно підготувати і взагалі як слід дисциплінувати, тоді Овна може очікувати успіх.

Робота і бізнес.

По роботі багато поточних і досить зрозумілих, дрібних справ. Сил додасться, ясність присутня, досить гнучкості і розуміння моменту. Овен здатний вирішувати завдання у своїй манері, але все має бути сплановано, обумовлено з вищим начальством. Самодіяльність і новаторство, будь експерименти не надто вітається — про це теж варто пам’ятати.

З приводу начальства теж варто бути в курсі. Серпень місяць може стати свого роду випробуванням для працюючого Овна. Можливі ситуації, коли захочеться висловити все, що хочеться своєму керівникові прямо в очі, або, ще того гірше — набити морду така спокуса може мати місце. Що й казати! Краще від цього пориву втриматися.

Успішні різного роду переговори, обмін думками, будь-яка посередницька діяльність, але все з тими ж застереженнями: сім разів відміряй — один раз відріж!

Бізнес Овна, його ефективність будуть також багато в чому залежати від поведінки самого Овна. Витриманість, чіткість мети, планування і покрокова реалізація раніше наміченого може дати вражаючі результати. А імпульсивність, раптом несподівано прийшли очікування чи наміри, не засновані на здоровому підході, відсутність раціональності можуть призвести до найсумніших наслідків. Зараз не час для метань з боку в бік. Не можете вести справи крок за кроком, послідовно, краще зовсім відмовитися небудь робити. Удача чекає ті проекти, які продумані і мають довгострокову перспективу розвитку.

Гроші і матеріальне становище.

Фінансова сторона життя може несподівано порадувати Овна. Можливі солідні винагороди, премії і взагалі, отримання одноразових досить великих сум грошей. Правда, зовсім несподіваним такий прибуток не назвеш — всі солідні доходи не тільки заслужені, а й відпрацьовані раніше.

Отримавши певну суму грошей Овен може піддатися бажанню якнайшвидше від цієї суми позбутися, витративши її на потреби сім’ї, на дітей і всілякі розваги. Найбільші витрати можуть бути пов’язані з подорожами і просто відпустками — шлях навіть у себе на батьківщині.

Якось зберегти, утримати основну суму свого доходу буде дуже нелегко. Кожен хай сам вирішує як краще вчинити. Вітається, знову ж таки, більш здоровий і тверезий підхід. Спустити гроші повністю завжди легше, ніж заробити, але свобода вибору залишається завжди

Любов і шлюб.

Любовна життя може носити відтінок ейфорії. І все начебто добре, але є ризик піддатися ілюзіям. Овен відчуває небувалий підйом почуттів, йому хочеться поділитися цими відчуттями, обдарувати своєю любов’ю всіх

Як він розпорядиться цією енергією — теж залишається його особистим вибором. Не виключено, що на цьому тлі особистого відчуття безмежного щастя його будуть періодично надзвичайно обтяжувати якісь зобов’язання, і в першу чергу, перед чоловіком або коханим, якщо він не в шлюбі. Таке протиріччя — дуже сильне за своєю природою, в чому визначить фонове стан почуттів у серпні 2014 року.

І знову напрошується одвічний спосіб вирішення протиріч розсудливість, вміння вибрати пріоритети, відокремити головне від мало важливого і тримати рівновагу. Овна складно жити в таких «лещатах», коли виникає стан постійних запинок, необхідності гальмування самого себе, коли по відчуттях за спиною буквально виростають крила.

Однак, і вихід завжди є — варто лише збити градус важливості і направити свою енергію в безпечне, і, можливо навіть творче русло. Завдання творення завжди виграшна, що б не відбувалося … Та й в любові виразити себе набагато простіше.

У шлюбі для Овна ситуація багато в чому поліпшується. Іде колишнє напруга, дискомфорт і нерозуміння. Відновлюються або переходять на новий рівень колишні відносини в шлюбі. Для когось взагалі, відкривається нова сторінка життя у партнерстві, з’являється інше бачення. Стан боротьби припиняється.

Здоров’я і загальний енергетичний фон.

У цьому місяці підвищується ризик отримання травм. Навряд чи може трапитися щось надто серйозна, швидше за все, все обійдеться більшменш легко, але тут вже багато що залежить від самої людини. Овна потрібно чітко контролювати свою мову і свої дії, по можливості уникати масових гулянь і видовищних заходів.

Варто проявити особливу увагу, обережність за кермом і взагалі на дорогах.

У цілому ж енергетичний фон може проявитися цілком гармонійним чином, якщо не піддаватися на різного роду провокації і частіше йти «в тінь», залучаючи собі в помічники інтуїцію. Підвищена активність і напористість збільшують всілякі ризики — краще все-таки дотримуватися золотої середини, а також стежити за своїми емоціями, відпускати їх подумки, розслаблятися і думати тільки про хороше.

Добавить комментарий