Лев. Гороскоп прогноз на серпень 2014

Астрологічний прогноз для Льва на серпень 2014 року.

Загальний фон місяці.

Серпень — особливий місяці для Лева. Він напевно відчує приплив сил, оптимізму і повноти життя. Цей період відрізняється насиченістю, концентрацією самих різних впливів.

Кожен Лев сам вирішить що варто робити, проте, напевно цей період принесе нові знайомства, цікаві, хвилюючі обставини, якісь зміни. Лев потрапляє в саму гущу подій — йому залишається лише адаптуватися до цих нововведень, що дається не так вже й легко Геть сумніви і страхи, лінь і нудьгу — є можливість переходу в нову якість, можливість розвинутися в потрібному напрямку і піднятися на сходинку вище!

Новости сайта:А6

У цих умовах бажано чітко сформулювати свої основні бажання і намітити цілі. Чим енергійніше буде Лев, чим більше він налаштується на удачу і виконання бажань, тим більше шансів дійсно, відчутно просунутися вперед.

І ще: менше відволікайтеся на справи інших. Зараз особливо важливо зайнятися самим собою відносно саморозвитку — не упускайте нових можливостей!

Робота і бізнес.

У Льва поліпшується обстановка на роботі, або він просто знаходить нову роботу цікавішу, яка розширює його бачення, навіть, можливо, впливає на його світогляд.

Людям, налаштованим на стабільність не так легко перебудуватися, але час прийшов щось поміняти у своєму житті. Зміни по роботі допоможуть Левам змінитися: набути нові знання, освоїти нову справу, напрацювати корисні навички. Можливо, Лев буде навіть активно чинити опір цим змінам і нововведень, але особливого сенсу в цьому немає, тому що все одно доведеться відповідати поточним умовам. Вибір вже зроблено!

У бізнесі теж можливий підйом. Виникнуть корисні зв’язки, складуться якісь сприятливі обставини, проте, будь-які дії варто чітко вивіряти і не поспішати здійснювати нові плани. Тверезий розрахунок повинен стати домінуючим у справах. А просто відчуття зльоту і можливості зробити навіть неможливе без строгих оцінок можуть привести до розчарувань. У справах особливо хороший здоровий ентузіазм, але не ейфорія, яка затуманює сприйняття.

Гроші і матеріальне становище.

Ситуація з фінансами двояка. З одного боку виникають нові можливості із заробляння коштів, з іншого боку є ймовірність витратити більше, ніж планувалося. Витрати можуть бути пов’язані з справами будинку (житла) та сім’ї, дітьми і батьками, а також з далекими поїздками.

Леви, що мають деякі заощадження, зуміють вийти з можливих труднощів досить легко. Інша можливість якось поправити своє становище заробітки партнерів по бізнесу, або партнера по шлюбу. Звідси теж можна чекати допомоги. Підтримати можуть і далекі родичі.

У кожному разі, Лев знаходиться в досить рівній ситуації. Щось зуміє заробити сам, у чомусь можна розраховувати на допомогу близьких. Так, і щасливий випадок теж не варто скидати з рахунків

Любов і шлюб.

У любові у Льва багато спокус, що може стати справжнім випробуванням для сімейних людей знака.

Вільний Лев здатний піти «у всі тяжкі». Бачити реальну картину відносин важко — занадто багато яскравих знайомств, якихось хвилюючих розмов, блиску і буквально, очікувань дива, чарів. Льва переповнюють почуття і він буквально сп’янівши як самим собою, так і любов’ю взагалі. Партнер в цій ситуації просто стає заручником піднесеного стану Лева. Він буде чинити опір голосу розуму, не захоче дивитися на відносини здраво. Лев здатний трохи «збожеволіти».

Леви, одружені особливо уразливі. Тут і додати нічого. Їм варто краще контролювати свої пориви, тому що протверезіння все одно прийде — нехай через час, і втрати можуть виявитися непоправними. Тому, дорогі Леви, дотримуйтеся якийсь золотої середини, не соромтеся виховувати себе, свою силу волі особливо. Свято почуттів ніхто не відміняв, але і свою відповідальність перед близькими має пам’ятати!

Здоров’я і загальний енергетичний фон.

Лев повинен відчувати себе досить добре, тому що йому ніколи нудьгувати.

Можлива підвищена збудливість і навіть нервозність, що може спричинити за собою часті головні болі і навіть безсоння. Однак, більш урівноважені Леви збережуть рівне стан.

Не варто метушитися і вести занадто активний спосіб життя. Особливо не вітаються імпульсивні дії під впливом емоцій. Краще діяти обдумано і нікуди не поспішати.

Будьте уважні на дорогах, і особливо вирушаючи в далекі краї.

Добавить комментарий