Козеріг. Гороскоп прогноз на серпень 2014

Астрологічний прогноз для Козерога на серпень 2014 року.

Загальний фон місяці.

Серпень 2014 напевно привнесе в життя Козерога свіжий вітер надій і перспективних планів. Виникає імпульс здійснити щось конкретне, застосувати свої знання і життєвий досвід, якщо завгодно, свою мудрість і розуміння на розвиток нових проектів. Можливо, ці проекти пов’язані з близькими родичами або добрими знайомими. З’являється реальна можливість взяти участь в якомусь цікавому, надихаючим, спільному справі.

Але, не все складається гладко, оскільки Козеріг заради того, щоб зробити свою частину роботи якісно, ефективно, змушений розібратися зі своїми особистими, глибинним ставленням до подій. Його може щось дратувати, сильно турбувати і буквально змушувати страждати — і все через невміння або небажання приймати те, що підносить життя як даність, з якою немає чого сперечатися і якої немає сенсу чинити опір.

Новости сайта:iherb купон

Тривожний стан може тільки зростати і знаючи про це, Козерогу варто просто збити градус важливості справи настільки, наскільки це необхідно, щоб дивитися на речі тверезо і більш спокійно. Потрібно враховувати не тільки свої бажання, а й бажання інших учасників підприємства, тоді все складеться благополучно.

Робота і бізнес.

По роботі також виникає чимало нюансів, які проймають Козерога до глибини душі. Найскладніше — це знайти причини і наслідки, щоб розібратися де істина, реальний стан справ, а де особистісне ставлення своє сприйняття і не більше того. Коли Козеріг побачить ситуацію об’єктивно, без емоцій, йому буде простіше відповідати обставинам і проявляти адекватність.

Друга половина місяця може принести більше контактів і дрібних справ, які потрібно зробити у що б то не стало відмахнутися не вийде. Краще відразу прийняти рішення і виключити суєту і занепокоєння на робочому місці. Робіть все послідовно, вдумливо і якісно.

Бізнес Козерога теж торкнеться психологічний фактор. Можливо, доведеться взятися за справу активніше, залучаючи до справи людей значних, солідних. Можна домовлятися, шукати нові контакти і зв’язки, однак не варто поспішати з підписанням документів, якщо щось бентежить, або просто не дороблено, не всі обговорено і залишилися питання. У цей період складно відокремити зерна від плевел, тому, варто кілька разів перевірити, подумати, навіть почекати, і тільки потім вирішувати питання остаточно.

Гроші і матеріальне становище.

Фінансова сторона життя в глобальному сенсі не змінюється. У Козерога тривають якісні зміни в житті, але грошове питання може мати саме пряме відношення до цих змін. Тому, варто ще раз поглянути на цю тему, подивитися її під іншим кутом зору, щоб визначити де був допущений промах або ж, чого вас вчить сформована ситуація.

Поточні ж грошові справи виглядають непогано. Стабільний дохід, який є, збережеться і в серпні. Основні непередбачені витрати місяця можуть бути пов’язані з планами і загальними справами з родичами, знайомими. Можливі витрати на далекі поїздки.

Любов і шлюб.

У любові у Козерога також може мати місце період якогось сумбуру, неясності. З одного боку почуття активні і постійні, є енергія і бажання проявити своє ставлення до коханої людини, побалувати його чимось особливо красивим, навіть дорогим. З іншого боку, при всьому при цьому, може відчуватися сильне внутрішнє напруження через обмеження, перешкод. Стримувати почуття не хочеться, але і виявитися адекватно дуже нелегко.

Варто пошукати якийсь компромісний варіант, щоб партнер відчув вашу зацікавленість у ньому, вашу любов і ніжність, але при цьому, щоб ви не виходили за рамки своїх реальних можливостей на сьогоднішній день. Будь перекіс і будь-яка надмірність буде припинятися, тому потрібно відразу бути готовим до помірності в любовних відносинах.

У шлюбі загальна ситуація дещо змінюється. Зникає гострота тих загальних питань і проблем, які могли мати місце до недавнього часу. Але, йде і запал, енергія активної спільного життя. Все якось встановлюється, вирівнюється і перестає занадто сильно турбувати, напевно, це непогано

Здоров’я і загальний енергетичний фон.

Фізичний стан в цілому стабільний, хоча і можливі відчуття нестачі енергії, деякого спаду в діяльності. Що ж, можна і відпочити, серпень — час бажаного відпочинку і краще десь на природі, далеко від дому.

Варто звернути увагу на профілактичні заходи з очищення печінки. Постежите за харчуванням, постарайтеся вживати якомога менше дуже жирної, важкої їжі. Включайте в свій раціон більше овочів і фруктів, акуратніше з алкоголем. У спекотну погоду більше пийте чистої негазованої води.

Добавить комментарий