Діва. Гороскоп прогноз на серпень 2014

Астрологічний прогноз для Діви на серпень 2014 року.

Загальний фон місяці.

Серпень налаштовує Діву на занурення в себе, на перегляд звичних схем життя, на усвідомлення справжнього стану справ перед новим життєвим етапом, новим витком.

Таке підведення підсумків може відчуватися болючим і в першу чергу, психологічно. Виникають неясні передчуття, піднімаються з самих глибин підсвідомості якісь старі образи, складні або неприємні моменти минулих відносин, а головне — на перший план виходить своє дуже глибоке, приватне і дуже гостре сприйняття подій минулого життя. Все таємне стає явним і потрібно чимало мужності прийняти себе справжнього, відпустивши тягар минулого.

Новости сайта:облицовка фасадов харьков

Хтось із представників знаку завершує розбір родинних відносин, одвічної проблеми «батьків і дітей», знаходить те, що до цих пір залишалося незрозумілим чи просто невідомим у відносинах між найближчими людьми. Це ж стосується і будь-яких сімейних відносин.

Робота і бізнес.

На роботі залишається колишній фон, але без особливих напружень і несподіванок. Все йде своєю чергою. Діви, правда, не надто переймаються включенням в активну діяльність, тому що їм важко звільнитися від деякого гнітючого стану, який може тримати їх буквально на межі натягнутою струни. Однак, цей стан можна пом’якшити, якщо дійсно зануритися в робочий процес, що називається, з головою.

Мислення Діви може теж кілька страждати через розмитість загального стану. З цієї причини будь-яка робота, пов’язана з організацією чітко поставленого завдання, серйозна листування або підготовка важливих документів, підписання якихось паперів, складання договорів можуть буквально забуксували. Якщо роботу подібного роду можна перенести на більш вдалий час, варто це зробити. Але, якщо потрібно що-небудь доробити, завершити або просто підправити, то бажано розібратися саме зараз.

Бізнес теж кілька пригальмовує і збавляє свої обороти, але не на довго. Не варто саме зараз очікувати якогось прориву, краще доробляти старі або відкладені справи.

Можливо, ситуація з бізнесом буде особливо хвилювати Діву і це неврівноважена внутрішній стан може провокувати на активну діяльність. І все начебто непогано, але діяти варто тільки після ретельного продумування. Поспішати і випереджати події навряд чи варто. Тут дуже важливий зважений підхід, тільки тоді буде помітним результат.

Гроші і матеріальне становище.

Фінансове становище залишається мінливим і невизначеним. Основні доходи можуть бути пов’язані з тіньовим бізнесом або просто з якимись неафішованих угодами. Приховані грошові надходження дуже ймовірні, причому в пристойному, відчутному розмірі.

Основні витрати, швидше за все, будуть пов’язані з відпусткою і поїздками. Вірогідні поїздки всією сім’єю — з дітьми чи батьками. Можна розраховувати і на матеріальну допомогу або як мінімум участь дружина. Відпочинок спільний, витрати теж загальні

Любов і шлюб.

Почуття Діви можуть бути глибоко приховані. Люди цього знаку зараз не схильні демонструвати себе, вважаючи за краще розбирати свої відчуття наодинці з самим собою. Імовірна підвищена реакція на ставлення інших людей, і в першу чергу, найближчих. Ранимість Діви зараз може проявитися в схильності до сліз. Їм здається, що їх недооцінюють, не помічають, кидають і не рахуються з їхніми почуттями.

Це складний стан, не надто характерне для Діви. Всередині все кипить і вирує, а зовнішній прояв може бути м’яко кажучи неадекватним через бажання всі свої емоції і почуття контролювати розумом. У підсумку, Діви ризикують виражати зовсім не те, що відчувають насправді. Тому, їх улюбленим варто поставитися до людейДівам якомога дбайливіше і з розумінням.

У шлюбі ситуація більш рівна і позитивна, досить гармонійна. Особливих протиріч бути не повинно, якщо тільки Діва зуміє поставитися до свого партнера без претензій і одвічної прямої критики. Зараз занадто складно знайти і утримати власну рівновагу, тому не варто зайвий раз шукати приводи для внутрішніх хвилювань.

Здоров’я і загальний енергетичний фон.

В цілому, фізичний стан Діви досить рівне, якщо тільки не активізувати свої психологічні комплекси. Занадто напружене «думанье», яке викликає негативні реакції, бажано зменшити. Варто більше бувати на свіжому повітрі, з’їздити зайвий раз на природу, більше рухатися і обов’язково займати себе роздумами про щось приємне і радісне.

Занадто тісне спілкування не принесе задоволення, швидше ще більше буде хвилювати і навіть дратувати. Не найвдаліший час для налагодження контактів і душевного обміну енергією. У самоті Дівам буде легше привести себе у форму і утриматися від порожніх, а часто, просто шкідливих розмов.

Важливо налаштовувати себе на позитив, а непотрібних, шкідливих думок і контактів уникати.

Добавить комментарий