Водолій. Гороскоп прогноз на серпень 2014

Астрологічний прогноз для Водолія на серпень 2014 року.

Загальний фон місяці.

Серпень може принести Водоліям особливу увагу до партнерських відносин.

Сімейні представники знаку будуть готові повністю зануритися у справи своїх домочадців.

Водоліїв, вільних від шлюбних уз, напевно, чекають бурхливі стосунки з коханими. Хто від кого вимагатиме підвищеної турботи і уваги невідомо, але Водолія зараз чіпає буквально все! Людина просто голосно реагує на партнерів — на будь-яке їх слово або справу. А знервована Водолій становить небезпеку! Мова може йти про що завгодно, адже вибухонебезпечність підвищує ризик руйнувань, а значить, значних змін …

Новости сайта:детские осенние куртки

Втім, Водолій сам здатний вирішувати — залишити все як є або порушити загальний спокій і поміняти давно сформовану ситуацію на свою користь.

Але, і в разі різких розривів залишається можливість відновити колишні стосунки. Занадто сильні традиції і звички, багато тримає і не дає свободи для тих пар, які не повинні розходитися. Бунтувати просто тому, що так захотілося, зрештою просто безглуздо. Вирішальним може стати тільки зважений і тверезий підхід. Імпульсивні вчинки не принесуть тієї свободи, яка насправді більше схожа на миттєвий каприз.

Робота і бізнес.

По роботі у Водоліїв ситуація дещо змінюється, можливо, не в кращу сторону. Просто попередній період великих удач, сприятливого збігу обставин йде, залишається лише те, що було напрацьовано, те, що складалося роками, нарешті, залишається досвід у своїй професії, який тільки додається і накопичується.

Зверніть увагу саме на ці моменти. Трудіться спокійно і якісно, не чекайте подарунків і великих гонорарів йде звичайний рівний період трудової діяльності. Відповідайте поточним вимогам — більшого від вас на даному етапі може не знадобитися.

Бізнес у Водолія може принести гарний прибуток, але теж не раптом. Продумана активність, грамотний підготовчий етап, вміння налагодити співпрацю і партнерство допоможуть заробити більше звичайного. Вдалий період для Водоліїв, які не бояться труднощів і налаштовані не тільки на швидкий успіх, а й на серйозну, тривалу роботу в потрібному напрямку.

З партнерами по бізнесу краще не конфліктувати, хоча ситуації можуть складеться не найприємніші. Потрібно шукати мирний вихід зі сформованих обставин, нехай навіть доведеться в чомусь поступитися. Чесні відкриті відносини допоможуть спільній справі, а хитрості і бажання ухилитися навпаки, тільки погіршать ситуацію.

Гроші і матеріальне становище.

Фінансове становище може покращитися завдяки прихильності начальства. Можливо, мова йде про додаткову роботу за гарну винагороду або ж про разову премії. Якщо Водолій не готовий підробити, то і грошей не дадуть — в даному випадку мова йде про зароблених доходи, а не про щасливе випадку

Поточний же бюджет відчуває тиск з різних боків. Тому, фінансові справи цього місяця швидше за все вельми заплутані. Плани Водолія на солідний заробіток ризикують так і залишитися планами. А от витрати, як водиться, не забаряться себе чекати.

Сімейні справи вимагають матеріальних вкладень і нікуди від цих витрат не дітися. Можливо, грошові проблеми виникнуть у чоловіка або ділового партнера Водолія. Не варто дуже переживати з цього приводу — нічого наднового не буде, але гострота ситуації, що склалася може виявитися значною.

Любов і шлюб.

Почуття Водолія під напругою і це, як уже згадувалося вище, може створювати додаткові складнощі у відносинах. Перебуваючи під тиском, Водолій схильний посваритися з партнером в пух і прах. Швидше за все Водолій висловить своє невдоволення стосунками. І це особливо актуально для сімейних представників знаку. Бажання розібратися в що б те не стало навряд чи дасть якісь нові переваги або нову реальність. Просто вже дуже важко утриматися і зловити себе за язик.

Водолії відносно вільні від любовних пристрастей легше переживуть цей період, хоча значна енергія, яка раптом вивільнилася і активізувалася, вимагає свого виходу. У таких випадках можна говорити про нові знайомства і розвитку нових відносин. Потенціал для любовного роману дуже значний — варто його використовувати

Здоров’я і загальний енергетичний фон.

Загальний фізичний стан досить гарна, але активність невисока. Виникає бажання зайвий раз розслабитися. Іноді можна і полінуватися зараз більш-менш підходящий час дозволити собі як слід відпочити. Якщо є можливість піти у відпустку — бажано розглянути цю можливість.

Добавить комментарий