Терези. Гороскоп прогноз на серпень 2014

Астрологічний прогноз для Терезів на серпень 2014 року.

Загальний фон місяці.

Ваги сповнені надій і планів на майбутнє. Можливо, їх чекають нові знайомства і зустрічі.

Людям цього знаку дуже хочеться більш активною і цікавою життя, спільних з друзями за інтересами обговорень і подорожей. Взагалі, Терези зараз особливо тягнуться до людей, можуть демонструвати відкритість і дружелюбність, теплоту і душевність. Просто Терези дуже налаштовані на тісні відносини, хочуть нести людям щось «добре і вічне», але при цьому бажають, зрозуміло, залишатися самими собою, не розчиняючись в цих самих тісних відносинах.

Новости сайта:семена кукурузы

Такий ось порив душі та інтелектуальний голод, бажання об’єднатися і спільними зусиллями відкрити для себе щось нове і незвичайне, абсолютно невідоме і дуже привабливе. Ваги виходять у світ і дарують себе світу

Робота і бізнес.

І робота, і бізнес в цілому можуть порадувати Терезів хоча б тим, що особливих проблем і приводів для занепокоєння немає і це — вже велика удача! Відносини благополучні, рівні, цілком приємні, робоча обстановка комфортна для Терезів, але, тільки якщо вони не будуть стояти на своєму, наполягаючи на своїй точці зору у що б то не стало.

Частка впертості і свавілля має місце бути, що може виявитися і досить до речі, якщо цим правильно користуватися. Принципові питання, особливо, що спираються на відчуття справедливості — це не впертість, а життєва позиція, правильна життєва позиція. Якщо Ваги дійсно праві, їх підтримають, якщо ж Ваги вередують, то зустрінуть нерозуміння і навіть агресію — не допускайте розв’язування конфліктів!

У бізнесі особливо вдала сфера діяльності, пов’язана з індустрією краси, творчістю і будь-якими видами мистецтва. Перша половина місяця може скластися дуже сприятливо.

Друга половина місяця більш спокійна і не обіцяє якихось яскравих і значущих подій. Ситуація досить рівна і в міру стабільна.

Гроші і матеріальне становище.

З фінансами у Терезів може скластися двояка ситуація. З одного боку можливі несподівані подарунки долі у вигляді премій на основній роботі або підвищення зарплати, інших матеріальних радощів як сюрприз, з іншого боку велика ймовірність суттєвих витрат, пов’язаних з далекими подорожами, контактами з близькими і далекими родичами.

Тема відпусток і подорожей особливо актуальна в серпні. А будь-які пересування зазвичай дуже затратні

При всьому, при цьому, не варто занадто тринькати гроші — така спокуса може мати місце. Витрати витратами, але надмірні витрати варто все-таки контролювати. Ризик витратити занадто багато залишається на протязі всього місяця.

Любов і шлюб.

З почуттями у Терезів не все «гладко». Якщо початок місяця привнесе якесь незручність через зайву, як здається самим Терезам, чутливості, а значить — уразливості, коли важко досягти гармонії всередині себе, а значить, і в любовних відносинах, то друга половина серпня може буквально «накрити хвилею» бурхливих почуттів та емоцій, які увійдуть в протиріччя з більш глибокими установками, родинними відносинами, буквально вибиваючи грунт з під ніг.

У такому положенні Терезам важко зібратися і визначити свою зону комфорту і домогтися хоч якоїсь впевненості в собі. Бажання діяти всупереч своїм почуттям, спокуса повреднічать може чимало засмутити самих Терезів і внести сумбур у відносини.

Найголовніше, над чим варто попрацювати, так це просто вибрати пріоритети на даний момент часу. Терезам варто зробити вибір і діяти відповідно, щоб не розкидатися і не хитатися з боку в бік, ще сильніше дратуючись і ще менше розуміючи причини цього стану.

Так, почуття можуть опинитися під тиском здорового глузду, але не варто так вже засмучуватися — всьому свій час і місце Чи керуєтесь у своїх діях здоровим глуздом, особливо зараз!

У шлюбі ситуація дещо покращується, вирівнюється і перестає бути гострою і нервовою. Друга половина місяця дозволяє налагодити зв’язок, затіяти спільний відпочинок або просто відчути добре ставлення партнера. Вірогідні культурні заходи, відпочинок в галасливих компаніях, різного роду розваги, які дійсно порадують і Терезів, і їхніх дітей, і партнерів по шлюбу. Хороший період для спільного відпочинку.

Здоров’я і загальний енергетичний фон.

Енергії у Терезів більш, ніж достатньо. Загальний стан нормальний. Єдине, людям цього знака слід дотримуватися обережності в далеких поїздках, бути уважним на дорогах і не допускати суєти в діях. Краще сісти і подумати куди і навіщо ви йдете або їдете, ніж просто коритися сьогохвилинному імпульсу.

Період серпня хороший для повноцінного відпочинку. Потрібно як слід зарядитися позитивною енергією і якомога менше нервувати. Уникайте будь-яких негативних емоцій, шкідливих контактів і надто серйозних справ. Роботу, яку можна відкласти — краще відкласти. Скоро вересень — не найлегший місяць для Терезів, тому користуйтеся сприятливим моментом саме зараз і відпочиньте як слід!

Добавить комментарий