Близнюки. Гороскоп прогноз на серпень 2014

Астрологічний прогноз для Близнюків на серпень 2014 року.

Загальний фон місяці.

Близнюки налаштовані на поїздки — близькі і навіть далекі, можливо, пов’язані з справами сім’ї та власного житла. Якщо перша половина серпня — це швидше за все обмірковування, переговори і складання планів, то друга половина місяця носить більш предметний характер, коли плани можуть здійснитися.

Новости сайта:тур в болгарию

Велико бажання розширення контактів і можливість виходу за межі звичного кола спілкування. Дуже ймовірні нові знайомства закордоном. Найімовірніше ці знайомства носять більш діловий характер, ніж розважальний, але, адже Близнюки вміють поєднувати приємне з корисним і нерідко успішно поєднують одне з іншим, отримуючи задоволення і вигоду одночасно. Це — той самий випадок. Саме в цьому місяці можна встигнути вирішити масу справ або якесь одна справа, але принципово важливе і складне, за що Близнюки, взагалі-беруться неохоче. Зараз можливий такий прорив по-крупному, якщо є гідна мета, а дрібні справи і так нікуди не підуть

Робота і бізнес.

Якщо мова йде про службу, про роботу за наймом, то для Близнюків настає досить гострий момент, коли будь-яке необережно сказане слово або неакуратно виконану справу викличуть реакцію колективу або ж начальства, а то — і всіх відразу. Знаючи про таку ймовірність, Близнюкам потрібно проявити не тільки пильність, а й концентрацію, дисциплінованість, підвищену відповідальність за свою роботу.

Особливо важлива будь свою дію втілювати логічним питанням: «Навіщо, з якою метою?» І «Що далі?» Проста механістична діяльність без практичного сенсу може принести більше шкоди, ніж користі.

У бізнесі бажаний той же підхід, але з більш творчим і навіть м’яким підходом. Тут все-таки більше свободи в допусках. Підлеглих варто проконтролювати, але при цьому дозволити проявити свій погляд на ситуацію. Має сенс глибше вникнути в ті проблеми, які не стосуються вас безпосередньо, але тісно пов’язані з людьми, пов’язаними з вами по роботі. Уникайте необдуманих дій, імпульсивних рішень, дотримуйтеся тверезого і практичного погляду на справи. Швидких результатів не чекайте, все варто робити поступово — крок за кроком, тоді досягнете поставлених цілей.

Гроші і матеріальне становище.

Поточна фінансова ситуація у Близнюків нестабільна, іншому, вони звикли до такого стану, але навіть, якщо це і не так, то вибору-то великого немає. Завжди є ризик того, що завтра буде не так, як сьогодні і з цим доводиться миритися.

Нинішня ситуація в довгостроковому розумінні відрізняється від інших великими можливостями, перспективами, які відкриваються завдяки новим зв’язкам, контактам, партнерським відносинам на іншому рівні. Саме партнер по бізнесу або шлюбу допоможе «зрушити з місця», активізувати і урізноманітнити близьке коло спілкування, створити якесь нове поле для інтелектуальної діяльності Близнюків, що саме по собі завжди надихає і радує.

В даному випадку і фінансовий успіх цілком реальний — теж в довгостроковій перспективі, але він не буде швидким і миттєвим. Йдеться про значні і глобальні зміни на краще, в період яких вступають люди Близнюки. Хтось задумається про переїзд в далекі краї, але тут не можна поспішати.

Перш, ніж діяти потрібно як слід все обдумати, зважити, підготувати грунт, розробити більшменш виразний план. Будь-які масштабні дії, здійснені наспіх, в суєті, з найменшого капризу, не принесуть бажаних результатів і тільки розчарують, причому дуже болісно. Не будемо забувати, що Близнюки рідко йдуть на глобальні зміни у своєму житті, і будь-яка невідповідність своїм очікуванням, будь дріб’язкова перешкоду або мало значний зрив здатний похитнути людини щодо своїх головних цілей. Тому, в будь-якому випадку, варто запастися терпінням і витримкою. Зараз — час терплячих, вдумливих людей і зважених рішень.

Любов і шлюб.

Близнюки, далекі від якихось глобальних змін у своєму житті, можуть відволіктися на життя почуттів і насолоджуватися гармонією у відносинах. Любов не просто є — її багато, вона яскрава, барвиста! Добре, якщо є можливість відпочити десь в новому красивому місці разом зі своєю коханою людиною.

Єдине, що може «затьмарити» ситуацію — це поточні справи і обов’язки, відповідальні заходи, які зараз можуть сприйматися як нестерпна ноша, тягар, адже хочеться гуляти, відпочивати, подорожувати, а тут якісь справи … нехай навіть самі звичайні. Складно перемикатися з одного на інше, а значить, і нелегко утримуватися в стані внутрішньої рівноваги, але, чим більше ми «не хочемо» і боремося, тим сильніше нас змушують робити те, що не хочеться … Тому, розслабтеся і приймайте все, що дає життя спокійно, як належне. Чим менше опір, тим легше ноша пам’ятайте про це і насолоджуйтеся сприятливим періодом в особистому житті!

У шлюбі ситуація багато в чому подібна, але тут більше спільної відповідальності. Т. е. всі справи діляться на двох, тому, не так прикро. Разом відпочили, разом попрацювали — це чудово!

Здоров’я і загальний енергетичний фон.

Фізичний стан Близнюків буде залежати від їхньої здатності «тримати» загальний фон на рівні рівноваги. Іншими словами, все буде добре, якщо Близнюки з одного боку зуміють досягти поставлених цілей, з іншого боку, отримають задоволення від самого процесу цієї роботи, від усього, що буде супроводжувати їх продумані дії. Не варто впадати ні в одну, ні в іншу крайності, тільки тоді період серпня виявиться максимально наповненим: і ефективним, і радісним!

Добавить комментарий