Коза-Діва

Коза-Діва. Гороскоп Діви, народженої в рік Кози.

Ця Коза — сама бездоганність у всьому. Вона акуратна і проявляє ретельність при виборі переваг, уважна і критична, досить постійна на тлі інших знаків Зодіаку, народжених у рік Кози.

Елегантність і витонченість Кози-Діви приваблює людей до неї. Однак, при ближчому знайомстві Коза-Діва може проявляти несподіване впертість у бажанні наполягти на своєму і, треба зазначити, ця наполегливість зазвичай виправдана, а її поради найчастіше бувають дійсно корисними!

Новини сайту:УГА 40

Правда, з Козою-Дівою трапляються і дивацтва, коли вона сама не знає що хоче. У такому стані її краще не чіпати — всім час від часу необхідно «випустити пару»!

Коза-Діва незважаючи на зовнішній спокій підсвідомо шукає захисту, оскільки внутрішньо не впевнена в собі.

Така людина живе ідеєю досконалості у всьому і не дивно, що для себе бажає тільки найкращого. У цих пошуках вона невтомна і самостійно ніколи не зупиниться.

Ця жага новизни в рамках свого розуміння про те, що добре, а що — погано, нерідко штовхає Козу-Діву на необдумані вчинки, ніж часом ставить у глухий кут близьких.

Стримують її пориви власні принципи моральності і прагнення до високих ідеалів — так що гороскоп Діви «допомагає» навіженої Козі, «бешкетувати» в рамках пристойності!

У роботі Коза-Діва зібрана і педантична. Відноситься до справи досить відповідально і здатна займатися рутинною роботою довгий час і при цьому вельми успішно.

У дружбі Коза-Діва цінує сталість, може бути вимогливою, зайво критичною і, в той же час, хоче, щоб її опікали.

Любовна життя у неї складається по-різному. Добре, якщо вона не надто довго вибирає собі підходящого партнера — в цьому випадку у неї багато шансів на щасливий шлюб. Якщо ж вона перебирає партнерів без кінця, вибираючи другу половинку занадто ретельно, то, швидше за все, ніколи не знайде свій ідеал. Ясна річ, що ідеалу не існує в природі, тому можна залишитися один на один із самим собою. Для Діви такий сценарій ще прийнятний, а от Козі без партнера зовсім зле. Їй необхідний партнер як повітря, вона потребує людини, який буде направляти її по вірному шляху.

У сім’ї Коза-Діва турботлива і уважна до близьких, любить дітей і робить все, що в її силах, щоб сім’я отримувала все найкраще …

Добавить комментарий