Дракон і Собака — сумісність

Гороскоп сумісності Дракона і Собаки.

Любовні стосунки в цій парі складаються непросто і вся справа в різному сприйнятті життя, в розумінні основних життєвих потреб. Звичайно, для короткого роману, Дракону і Собаці не обов’язково осягати психологічні мотиви і глибини один одного, тим більше, що обидва не схильні до самокопання і, тим більше, не прагнуть вникати в чужі потреби. Їм обом достатньо для щастя того, що лежить на поверхні.

Однак, саме таке неглибоке сприйняття самих себе і однобоке розуміння ролі партнера у своєму житті, дає ті проблеми, які часто заважають парі підтримувати тривалі відносини. У людей цих знаків дуже мало спільного. Так, вони обидва схильні жити більш зовнішнім життям.

Дракон — людина творча, що ширяє у високих сферах і хто хоче більше всього на світі реалізувати свій потенціал. Реальність його не лякає і він, як правило, вельми успішний в загальноприйнятому розумінні. Однак, він хоче бути головним, і при цьому, шукає яскравою, насиченою подіями життя. А схильність створювати свій ілюзорний світ тільки підігріває його життєву активність.

Для Собаки, яка надто сильно залежить від матеріального світу і налаштована передусім на свій особистий комфорт, прийняти Дракона у всій його красі стає непосильним завданням. Собака може погоджуватися і начебто поступатися, але вона не дуже терпляча і має свою думку. Так, вона віддана, чутлива і не любить приймати рішення, тому захоче багато що «довірити» партнеру. А Дракон — не та людина, який добровільно звалить на себе непосильну ношу.

Справді, відносини в парі не надто стабільні. Партнери часто не здатні дати один одному саме те, що найбільше необхідно. Собака шукає тепла, а Дракон зайнятий громадською роботою. І, якщо він буде занадто зайнятий справами, Собака занудьгує і відправиться шукати більш ніжного і турботливого людини, у якого буде більше часу на сім’ю.

Чоловік Дракон і жінка Собака.

Тут партнерам легше досягти взаєморозуміння при взаємному бажанні жити довго і щасливо. Чоловік Дракон в змозі забезпечити жінку Собаку і дати їй не тільки плотські задоволення, а й духовні. Чоловік внесе необхідну різноманітність в їх спільне життя і буде готовий вирішувати різні завдання. Жінка Собака може виявитися надійною і відданою дружиною для чоловіка Дракона, якщо він буде приділяти їй достатньо уваги.

Жінка Дракон і чоловік Собака.

У цьому союзі простіше домогтися взаємності у вільних стосунках. Саме в такому гостьовому варіанті роман жінки Дракона і чоловіки Собаки може виявитися щасливим. Жити пліч-о-пліч і поділити обов’язки в традиційному шлюбі для людей цих знаків важко.

Жінка Дракон занадто сильна, самостійна і вимоглива. Вона чекає визнання й уміння чоловіки жити в партнерських відносинах тобто на рівних, а ще краще — під її керівництвом У такому варіанті чоловік Собака не погодиться на тривалі офіційні відносини. Так, він хоче спертися на сильну жінку, але при цьому бажає абсолютної свободи.

Добавить комментарий