Дракон і Коза — сумісність

Гороскоп сумісності в любові Дракона та Кози.

Союз такої пари інтригуючий і неспокійний. На перших порах їм буде складно досягти хоч якоїсь рівноваги. Обидва знаки діяльні і бажають якось себе проявляти. Якщо Дракон більш прямодушний і відвертий у своєму самовираженні, то Коза більш глибока, трепетна і душевна. Вона емоційна і чутлива, тоді як Дракон — такий собі «рубаха-парень», який при всьому, при цьому ще й говорить те, що думає, а Коза не готова все це слухати. Надлишок прямоти діє на Козу як холодний душ.

Але, справа не в самій «гірку правду» в інтерпретації Дракона, а в сприйнятті світу Кози. Вона живе як грає, і грає як живе. Де закінчується гра і починається справжня Коза — залишається таємницею навіть для неї самої … Цей ілюзорний світ, який вона створює собі тільки її власний, куди ніхто не допускається, точніше — не присвячується. Іншими словами, їй тільки здається, що вона відверта, це — теж частина її гри в життя

Дракон же — навпаки — живе відверто, він не грає роль. Його життя — суцільний феєрверк і насиченість подіями. Чи захоче Коза вписатися в його яскравий світ? Скоріше — так, ніж ні! Але, їй знадобиться чимало мужності, приймати партнера справжнім — таким, який він є насправді.

Не заглиблюючись в образ Дракона, Коза може так захопитися собою, що захоче контролювати Дракона і командувати ним. Вона може собі дозволити трохи влади, але — одразу. Через час, коли «битва вже програна», надолужувати згаяне і виставляти умови буде пізно. Дракон просто візьме на себе роль лідера і все!

Якщо пара досягла взаєморозуміння або хоча б довіри один до одного, вони можуть чудово взаємодіяти. Обидва легкі на підйом, люблять розваги, прогулянки і будь-який активний відпочинок. Їм буде чим зайнятися, оскільки кожен у цій парі стимулює на розвиток і прояв іншого. Союз динамічний, але перспектива відносин невизначена. Той, кому вистачить здорового глузду, (а це, швидше, Коза), зуміє утримати любов і шлюб.

Чоловік Дракон і жінка Коза.

Це більше схоже на класичне поєднання, оскільки ролі зрозумілі обом. Чоловік Дракон займається масштабними справами, зароблянням матеріальної бази — йому це цікаво і навіть необхідно. Він — у гущі подій і зайнятий тим, що любить найбільше.

Жінка Коза здатна допомагати йому організуватися, до того ж вона — прекрасна господиня і мати. Вона навряд чи захоче працювати «від дзвінка до дзвінка» їй і так є чим займатися. Вона любить займатися собою, будинком, чоловіком і дітьми. Чоловіка це цілком влаштовує, за умови, що він достатньо успішний в своїй кар’єрі і знає, що хоче від життя.

Жінка Дракон і чоловік Коза.

Гороскоп такої пари важчий, якщо мова йде про перспективу сім’ї та шлюбу. Просто любовний роман — це одне, але сім’я — зовсім інше. Успіх спільного життя цілком імовірний, якщо обидва будуть поважати один одного і виступати на рівних. Обидва повинні працювати і заробляти, проводити спільне дозвілля і ділити домашні обов’язки. Якщо хтось з пари буде головним, то партнерства вже не виходить.

Жінка Дракон не захоче тягнути на собі чоловіка Козу, а зворотна ситуація — взагалі щось виходить з ряду геть! Звичайно, в житті всяке трапляється, але не в характері жінки Дракона сидіти вдома і, тим більше, не в характері чоловіка Кози нести весь тягар відповідальності за сім’ю на себе.

Добавить комментарий