Астрологічний прогноз на липень 2015 для всіх знаків Зодіаку.


Гороскоп на липень 2015 для Овна.

Липень 2015 для Овна може скластися самим вигадливим чином.

По-перше, буде багато енергії і можливостей цю ​​енергію прикласти. Самою бажаною сферою докладання сил виявиться родина, родичі, турботи про будинок, дачі, житло. Сімейні справи можуть повністю поглинути Овна і по-своєму, це непогано. Не варто відбиватися від родичів і намагатися зайнятися чимось іншим — зараз саме час приділити увагу родині та близьким людям.

Новости сайта:краска лореаль профессиональная купить

По-друге, енергія, про яку йде мова не просто дає сили на домашні та сімейні справи, формується сильний і цілком певний фон напруженості. Цей фон загострює обстановку навколо Овна на стільки, що достатньо однієї іскти, щоб Овен вибухнув!

Традиційно, не рекомендую йти на поводу у емоцій. Вибух, якщо він станеться, ударною хвилею знесе все, що тільки можна. Сімейні розбіжності здатні не просто довести Овна до різких проявів, сплеск невдоволення може спричинити за собою підрив склалася життя, зміни положення Овна в бік погіршення.

Овна варто звернути увагу на пошук компромісів, більше довіряти почуттям, вірити в удачу і менше залежати від провокацій з боку, навіть, якщо провокаторами є найближчі люди, родичі.

Новини сайту:Узелковая магия. Обереги наузы.

Гороскоп на липень 2015 для Тельця.

Весь липень 2015 року, за винятком останнього тижня, для Тельця обіцяє бути динамічним і досить вдалим, в чому приємним і цілком комфортним, незважаючи на можливі несподіванки, непередбачені обставини і потреба більше і тісніше спілкуватися з близькими людьми.

Спілкування може виявитися, як раз, основним джерелом невдоволення для Тельця. Якщо Телець не схильний до постійного спілкування, йому дійсно буде нелегко, якщо ж він комунікабельний і здатний виявляти гнучкість у відносинах з людьми, то тоді йому навпаки, інтенсивне спілкування буде не тільки комфортним, але і корисним.

Цей місяць хороший для просування справ і саме для людей знака Телець. Не відкладайте намічених заходів, додавайте нові і рухайтеся вперед не зменшуючи темпу.

Гороскоп на липень 2015 для Близнюків.

Плани Близнюків напевно будуть пов’язані з пристойними витратами — або готівки, або власної енергії, або і того, і іншого. Існує велика ймовірність того, що Близнюки вкладуться в покупку спільної нерухомості, спільно з партнером по шлюбу або справі. Може бути мова піде не про нерухомість, а про щось інше, але великі витрати дуже ймовірні і ці витрати не будуть несподіваними. Найімовірніше, Близнюки планували ці витрати, але ж в обмін на гроші Близнюки отримають щось інше — більш цінне, ніж гроші на даний період часу …

Запорукою успіхів для Близнюків зараз будуть природна чарівність і талант домовлятися з ким завгодно і про що завгодно. Саме цей липня створює сприятливий фон для налагодження контактів самим простим і зручним, природним чином. Це — той випадок, коли справи можуть йти як по маслу, але потрібні витрати …

Гороскоп на липень 2015 для Рака.

Для людей знаку Рак нинішній липня теж може складеться двояко. Комусь енергійність і динамічність місяці припаде до смаку і Раки просто встигнуть зробити багато корисного, якщо зуміють абстрагуватися від вируючих емоцій. А комусь буде взагалі не до чого, бо Ракам нелегко досягти стабільності всередині себе. Коли Рак чимось сильно не задоволений, а найчастіше самим собою, то йому мало що вдається зробити швидко і якісно.

Загалом, липень стане черговим випробуванням для Рака. З одного боку відкриваються нові можливості, та й сил набагато більше, з іншого боку, заради досягнення поставлених цілей, доведеться долати себе, домовлятися з собою і вирішувати особисті проблеми емоційного плану.

Липень 2015 дає шанс Раку одним махом вирішити основні поточні проблеми або завдання. Можлива зміна статусу — зміна роботи, кардинальні зміни в особистому житті. Вельми вірогідна прибуток через сильних світу цього, але цей прибуток може витекти крізь пальці — витратитися на розваги, відпочинок, на коханих, на дітей, друзів та ін.

Гороскоп на липень 2015 для Лева.

Липень, як правило, для Львів — місяць непростою. Вилазять назовні страхи, стирається відчуття новизни і радості життя, що для Львова не просто неприємно, а й по суті неприйнятно. Лев — людина компанійська, дуже заводний і яскравий — йому зазвичай хочеться успіху і визнання у своєму суспільстві, а тут такий розбрат на межі зневіри.

Однак, незважаючи на психологічні труднощі, саме цей липень — липень 2015 однозначно, в цілому стане більш радісним, більш позитивним, ніж багато інших подібних періоди.

Важливим нюансом зараз можна вважати відчуття повноти, впевненості в своїй привабливості і надій на майбутнє, а також цілком реальні зміни в роботі та особистому житті. Левам зараз багато що під силу і, якщо у Льва є необхідність налагодити любовні відносини, то липень 2015 — черговий вдалий період для руху в цьому напрямку.

Гороскоп на липень 2015 для Діви.

Для Діви липня 2015 теж може виявитися досить неспокійним і навіть хвилюючим. Дуже багато планів і надій, зустрічей з людьми одних поглядів, спільних інтересів. Ймовірно, мало що вдається зробити, але обговорити і спланувати скільки завгодно. Не всім Дівам таке положення буде до душі, але нічого не вдієш … Діяти можна, але напевно вдало складуться ті справи, які спираються на оригінальні, нестандартні рішення.

Будь-яке нове справа також має перспективу, але тільки при гарній підготовчій роботі. Братися за що-небудь під впливом емоцій, не дозрівши, що не усвідомивши що робите і навіщо, не варто.

Зараз вивільняється багато енергії і Діви можуть відчути великий підйом сил. Частина цієї енергії має сенс направити на налагодження партнерських відносин, оскільки в даний момент ті чи інші спільні справи, засновані на рівноправному взаємодії, напевно отримають розвиток в позитивному ключі.

Добре, якщо буде посил зміцнити шлюбні узи. Ефект повинен бути відчутним при незначних витратах.

Гороскоп на липень 2015 для Терезів.

Липень 2015 для Терезів «чреватий» змінами в кар’єрі, в поточних цілях і завданнях. Можливі навіть серйозні зміни, коли змінюється весь звичний спосіб життя.

Зміни можуть принести більше користі для Терезів, ніж їм бачиться по ходу справи. Просто ці нововведення, як і будь-які інші, лякають, тому що порушують звичний ритм життя — боятися нічого, варто дивитися в майбутнє з оптимізмом.

Зона комфорту для Терезів, ймовірно, порушиться, а великі плани і надії можуть не здійснитися в тому вигляді, як очікувалося. Причиною можуть стати справи житлові, сімейні, а також втручання у ваші плани батьків, дітей та інших близьких родичів. Зміна ходу поточних справ ще й «влетить у копієчку» …

Терезам важливо не піддаватися паніці і в будь-яких обставин вчитися «тримати удар». Витримка і здоровий глузд зараз опиняться як не можна до речі. Тримайте рівновагу і багато проблем перестануть такими бути.

Гороскоп Скорпіона на липень 2015 року.

Для Скорпіонів липня 2015 практично напевно «принесе» подорожі, причому швидше далекі.

Правда, просто так з «легким серцем» виїхати не вийде, оскільки не все може бути гладко на роботі, може погіршитися самопочуття. Можливі різного роду перешкоди і складнощі, які доведеться утрясти перед від’їздом.

Скорпіони-начальники легше впораються і у них більше шансів на безпроблемної відпустку. Взагалі, Скорпіонам, для яких далекі поїздки носять не скільки розважальний, скільки пізнавальний і навіть діловий характер, буде супроводжувати велика удача.

Звичайно, будуть витрати та витрати чималі, але не варто відкладати поїздку тільки через грошового питання.

Гороскоп для Стрільця на липень 2015 року.

Ситуація липня 2015 для Стрільців в цілому досить позитивна, якщо не вважати ризику перевитрати коштів, фізичних сил, будь доступної енергії. Особливо легко витратити на різного роду розваги, якщо дозволити собі розслабитися.

Висока ймовірність того, що витрати будуть безпосередньо пов’язані з партнером по шлюбу або бізнесу, з коханими і дітьми, що цілком зрозуміло. Стрільці на хвилі радісних почуттів та емоцій: їм хочеться новизни і свята, а будь-яке свято коштує грошей або ж витрат іншого роду — це нормально!

Підводячи підсумок, варто акцентувати: Стрільці можуть собі дозволити трохи більше витрат, ніж було заплановано, і навіть трохи піти в рознос …, але загальний фон місяці вимагає більш обережного і рівного ставлення до грошей і до власних енергетичних ресурсів.

Гороскоп для Козерога на липень 2015.

Для Козерога липня 2015 створить певний фон напруженості і нервозності. У всякому разі, рівним цей період назвати складно.

Сфери життя, який будуть задіяні особливо активно: дім, сім’я, батьки, партнер по шлюбу або справі. Можливий переїзд разом з партнером або окремо від неї.

Спертися тут можна на свої внутрішні установки, на свою твердість. Варто налаштовувати себе на позитивний лад, підтримувати в собі оптимізм, віру в краще, що для типових Козерогів рідко буває затребуваним в повній мірі. Типовий Козеріг думає про що завгодно, але лише в останню чергу сприймає «надію на краще», відкинувши всі розрахунки … Зараз для Козерога настає свого роду годину ікс, коли кожному дається по вірі його.

Гороскоп Водолія на липень 2015 року.

Небезпечний період для Водолія з точки зору стану здоров’я. Не варто метушитися, робити необдуманих дій, відправлятися в сумнівні поїздки, навіть, якщо не далеко. Звертайте увагу на людей, з якими доводиться спілкуватися щодня, стежте за своїми словами, намагайтеся якомога менше піддаватися на емоції, інакше буде важко остановіться. Наслідки неадекватної поведінки можуть бути самими неприємними!

Побережіть нервову систему, уникайте сварок і з’ясування стосунків. Добре, якщо вийде повністю контролювати себе — до цього потрібно прагнути!

Особливу увагу до основної роботи — вірогідні зміни небажаного характеру.

Можуть відмінитися заплановані поїздки, курси підвищення кваліфікації, може зірватися відпустку.

Водолію зараз особливо варто набратися терпіння, не лінуватися, може бути попрацювати понаднормово. Краще зробити більше, чим менше … а нагорода завжди знайде свого героя!

Гороскоп для Риб на липень 2015.

І для Риб липня 2015 може складеться вельми неоднозначно. Загальний фон місяці напевно «полоскоче» нерви особливо чутливих Риб.

Емоційно цей період дуже складний, оскільки більшості людей цього знаку буде просто ніколи оговтуватися від вагомого обсягу вражень. А такий стан завжди вносить дисбаланс і розбрат у звично поточне життя. Під тиском емоцій можливі різкі рухи і не в ту сторону. Захочеться все вирішити одним махом — одним вчинком, що для Риб в реальності завжди чревате наслідками руйнівного характеру.

Буря в океані — це не метафора … це не буря у склянці води в інтерпретації людей знака Рак. Рибам дійсно доведеться «плавати» то на поверхні, то пірнати в саму глибину, щоб розібратися в тих течіях, якими їх буде забирати. Бажано більше спиратися на здоровий глузд і тверезий розрахунок — зараз такий підхід буде виправданим і, можливо, єдино вірним.

Добавить комментарий