Гороскоп Рака на 2012 рік

rakАстрологічний прогноз на 2012 рік для Рака.

Гороскоп Рака на 2012 рік буде непростим. Враховуючи чутливість людей Раків і їх емоційну нестійкість, багато подій цього року будуть ними сприйняті занадто близько до серця. У цьому і полягає основна складність. Але, як відомо, Бог не дає випробувань, які людина не в змозі подолати, тому. не треба скиглити і — вперед до нових звершень і пригод!

Новини сайту:роллы Красноярск

Бізнес і робота по найму. У бізнесменів можливі труднощі з компаньйонами з інших країн. Хтось підведе, а хтось може просто зникнути. Катастроф не буде, але ситуація розвернеться не зовсім так, як планувалася на початку.

Підвести можуть не тільки компаньйони з далека, а й свої ж підлеглі на місцях. Приділіть увагу колективу, з яким працюєте, щоб не «запустити» проблеми.

Допомога може прийти від високопоставлених осіб, але, не варто її брати стрімголов — спочатку дізнайтеся всі нюанси цієї підтримки, щоб не мати потім «блідий вигляд». Іншими словами, можливі провокації

У Раків, що працюють за наймом будуть складнощі з начальством, причому досить серйозні — зверніть на це увагу і заздалегідь подумайте як краще вчинити в цьому зв’язку. Кидати роботу відразу не варто, оскільки нове місце доведеться шукати досить довго.

Друга половина 2012 року рівніше, але не чекайте надприродних прибутків. Це — час для закладки фундаменту на наступний рік. Від того, як ви організуєте залежатимуть успіхи 2013 року — доленосного для Рака.

Гроші. Складнощі фінансової сфери будуть безпосередньо пов’язані з професійною діяльністю. Оскільки рік нестійкий в кар’єрі, то і гроші будуть «вібрувати» то густо, то пусто. Зверніть увагу на свої витрати з урахуванням коливань заробітку.

Любов, шлюб. Початок року обіцяє масу зустрічей і нових знайомств для Рака, в тому числі і романтичних. Знаючи, що Раки не так часто мають можливість спілкуватися вільно і радісно з мало знайомими людьми, у них може в буквальному сенсі закрутитися голова від успіху. Само собою, не треба упускати такого вдалого розташування зірок, а й на серйозний розвиток відносин теж розраховувати не доводиться.

У другій половині року Раку надасться довготривала можливість подумати про себе — контакти не будуть настільки активними. Їм потрібно розібратися в своїх бажаннях і істинних потребах душі.

Здоров’я. Перша половина року обіцяє Раку достатню повноту сил. Енергії цілком достатньо, щоб не відволікатися на проблеми зі здоров’ям. Проявіть обережність у поїздках.

Друга половина року не буде настільки стійкою в плані здоров’я. Можуть нагадати про себе хронічні захворювання, а можливо, просто періодично щось буде турбувати. Знаючи свої «слабкі місця» краще подбати заздалегідь про профілактику можливих захворювань.

Добавить комментарий