Дракон і Кінь — сумісність

Сумісність Дракона і Коні.

Цікаве поєднання знаків. Гороскоп сумісності цієї пари може скластися як завгодно! Саме непередбачуваність обох, поривчастість і норовливість можуть дати в спільного життя найнесподіваніші результати. Одне ясно точно — їм буде цікаво разом і нудьгувати буде ніколи. У якомусь сенсі обидва виступають на рівних, але, спираючись на свої особистісні особливості.

Отже, Дракон — яскравий і метушливий, бажаючий новизни і свята, що живе активним життям, зустрічає Кінь, яка відразу справляє враження. Дракон здатний закохатися в неї з першого погляду і одним днем ​​вирішити зблизитися. Він здатний діяти прямо, коли щось потрібно, а найчастіше, коли хтось розпалює його пристрасті. Безсумнівно, Кінь — той самий чоловік!

У свою чергу, Кінь зачаровується Драконом і, зазвичай, не помиляється в ньому. Так, він може бути і зухвалим, і стрімким, він хоче блищати навіть на тлі Коні і цей факт не надто приємний останньої. Вона й сама не проти здатися у світлі і зробити фурор! Така конкуренція, однак, більше підбиває обох, ніж обтяжує. Відчуваючи бажання один одного бути першим, обидва якийсь час будуть грати в цю гру. Для інтриги і захоплюючих любовних відносин грунт вже готова!

Що ж буде далі?

А потім, якщо пара формується, починається буденність. Як розвиватиметься їх любов, можна припустити. Один з варіантів буде пов’язаний з рівноправністю в парі, коли обов’язки поділені, а дозвілля вони проводять в галасливих компаніях, в поїздках. Їх життя не буде звичайної, а напевно вируючої, тому що обидва не схильні до осілого життя, в якій все розраховано, поділено і відомо на 20 років вперед. Несподіванки і постійні емоційні сплески будуть тримати в напрузі обох. Хтось із пари стомиться раніше, і тоді в їх спільного життя намітитися якась стабільність.

Інший варіант відносин може виявитися менш оптимістичним і перспективним для шлюбу. Якщо Дракон побажає контролювати Кінь, дорікати їй в непостійності і егоїзмі, то остання буде тільки погіршувати ситуацію. Вона незалежна і дійсно зайнята своїми справами найбільше. Претензії будуть тільки злити Кінь, вона почне провокувати Дракона на скандали. Звичайно, можливо, вона і спробує таки налагодити відносини шляхом переговорів, пропонуючи якісь нові рішення старих проблем. Вона досить виртуозна в переговорах і домовленостях, якщо вирішить, що Дракон їй підходить і вона не налаштована міняти партнера.

Чоловік Дракон і жінка Кінь.

У такому поєднанні знаків легше порозумітися. Кінь більш творчо підходить до життя, вона розумна і вміє планувати своє життя, хоч на перший погляд це не здається правдоподібним. Жінка Кінь, тим більше, швидко навчиться «правильній поведінці» з чоловіком Драконом: коли потрібно — поступиться, а іноді — влаштує невеликий скандал зі сльозами і риданнями. Вона зрозуміє як можна впливати на чоловіка без особливих втрат для обох.

Союз не буде простим, але при бажанні його зберегти, у пари є шанси прожити разом довго і щасливо.

Жінка Дракон і чоловік Кінь.

Тут не все гладко. І в даному випадку, прийти до спільного знаменника буде дуже непросто. Жінка Дракон занадто діяльна і вимоглива для чоловіка Коня. Він вільний художник, а вона хоче знати чим він займається. Тільки на рівних і лише при дотриманні домовленостей, жінка Дракон і чоловік Кінь можуть створити тривалий союз. Для кого він виявиться важче? Швидше для чоловіка. Його его буде постійно під прицілом, а поступатися своїми принципами він просто не бажає. Щастя в парі можливо, але при усвідомленні проблем і спільну роботу над їх вирішенням.

Добавить комментарий