Як прибрати друге підборіддя (повний догляд)

kak-ubrat-vtoroy-podborodok1[1]Друге підборіддя у жінок зустрічається набагато частіше, ніж прийнято думати. Адже він буває не тільки у повних жінок. Боротьбу з ним може затівати людина будь-якої комплекції.

Які причини появи другого підборіддя або подвійного підборіддя і як прибрати друге підборіддя?

Таких причин дуже багато. Якщо друге підборіддя виник у молодому віці, то ймовірно, це говорить про наявність зайвих кілограмів, причому не позамежне їх кількість. Всього 6-10 кілограм вже можуть проявлятися цією неприємністю. З таким подвійним підборіддям можна боротися переглянувши свої смакові пристрасті приберіть з раціону солодкі, борошняні, жирні продукти. Налягайте на фрукти та овочі.

Ще одна дуже поширена причина появи другого підборіддя це сформована звичка підтримувати неправильну поставу. Це ходьба згорбившись, з опущеною головою. Як прибрати друге підборіддя, викликаний цією причиною, допоможе постійний контроль над своєю поставою. Спину тримайте прямо, шия також повинна бути випрямленою, плечі опущені і трохи відведені назад, підборіддя підніміть. Уявіть, що у вас на голові книга.

Якщо ви любите спати на високій м’якій подушці, ви також можете обзавестися другим підборіддям. Приберіть свою улюблену подушку і замість неї використовуйте плоску подушку або валик.

У боротьбі з другим підборіддям допоможе комплекс процедур. Однак ефект від нього буде лише в тому випадку, якщо доглядати за своєю шиєю регулярно, без вихідних. Значний ефект ви виведіть вже через місяць.

Пов’язки від другого підборіддя з соком лимона
Візьміть широкий бинт, складіть його в кілька шарів, до ширини в два сантиметри. Середину цього джгута змочіть соком лимона, після чого підв’яжіть підборіддя в його самій випуклої частини, бинт занадто туго не затягуйте. Після того, як пройде тридцять хвилин зніміть пов’язку, на підборіддя нанесіть жирний крем. Змочіть у холодній воді бинт і підв’яжіть їм підборіддя ще на тридцять хвилин. Робіть пов’язки з лимонним соком від подвійного підборіддя ввечері перед сном. Хороший результат буде отриманий, якщо повторювати процедуру протягом місяця через день.

Поплескування від другого підборіддя
Розчиніть одну чайну човен кухонної солі у двох літрах холодної води. У цьому розчині намочіть рушник, краще, якщо ви візьмете рушник з лляної тканини. Відіжміть його. Поверніть рушник у вигляді джгута, в кожну руку візьміть його кінці, і розтягуючи його, робіть легкі поплескування по підборіддю. Ця процедура робиться протягом двох-трьох хвилин. Повторюйте її кожен день.

Масаж з медом від другого підборіддя
Для цієї процедури знадобиться рідкий мед. Умочіть в ньому пальці і масажуйте область другого підборіддя. Медовий масаж робиться до тих пір, поки шкіра не почервоніє. Після цього змийте за допомогою теплої води залишки меду, а на шкіру нанесіть живильний крем.

Компреси від другого підборіддя
Зробіть відвар з лікарських трав. Для цієї мети підійдуть липовий цвіт, квіти ромашки, деревій, шавлія, меліса, м’ята. Частина відвару заморозьте у вигляді кубиків. Візьміть дві миски, в одну налийте гарячий трав’яний відвар, а в іншу холодний, з льодом. Приготуйте дві лляні серветки або два рушники. Змочіть одну з них в гарячому відварі, відіжміть так, щоб із серветки не витікала вода. Прикладіть до підборіддя. Через хвилину прикладіть до нього серветку, змочену в холодній воді, можете загорнути в неї кубики льоду. Через хвилину знову прикладіть гарячу серветку. Міняйте серветки різної температури не менше п’яти разів. Контрастні компреси від другого підборіддя робіть щотижня.

Гімнастика, що рятує від другого підборіддя, вправи від другого підборіддя
Усього кілька нескладних вправ від другого підборіддя Виконуйте їх якомога частіше — за проведенням роботи по дому, перед телевізором і т.д. Головна умова — робіть їх кожен день протягом одного-двох місяців.

Вправа 1. Лікті поставте на стіл, в кулаки зіпріться підборіддям. Прикладаючи зусилля нахиляйте голову вперед, при цьому кулаками чиніть опір. Зробіть 15-20 нахилів головою вперед.

Вправа 2. Встаньте прямо, шию витягніть, спину тримайте прямо, підніміть вгору голову. Чи не менше двадцяти разів повертайте голову вправо-вліво.

Вправа 3. З максимальною напругою м’язів шиї вимовляєте звуки «і» і «у».

Вправа 4. З випрямленою спиною встаньте. Покладіть на плечі руки, затримайте їх у цьому положенні, вони не повинні підніматися. Шию тримаєте максимально витягнутою. Зробіть глибокий вдих, порахуйте повільно до десяти, після чого повільно видихніть. Розслабте м’язи. Повторіть цикл вправи п’ять разів.

Добавить комментарий