Дракон і Свиня — Сумісність

Сумісність у любові Дракона і Свині.

Любовний союз такої пари вельми перспективний з точки зору серйозних, тривалих відносин, що переростають в шлюб. Незважаючи на пристойну різницю між ними, є інтуїтивне взаєморозуміння, відчуття один одного, а таке розуміння краще будь-яких переговорів і штучно створеного взаємодії.

Фактично, людям цих знаків не варто напружуватися, щоб реалізувати у партнерстві свої очікування. Однак, справді щасливими ці відносини будуть лише за умови абсолютного взаємоповаги. Тут має сенс зробити акцент на поведінці Дракона, який, за чуйністю Свині побачить слабкість і спробує захопити позицію лідера. І, все б нічого, але Дракон повинен знати: приниження Свиня терпіти не буде. Або вона почне змінювати, або регулярно виливати яд на партнера. У будь-якому випадку, нічим хорошим ці спроби не закінчаться.

Якщо питання взаємоповаги вирішиться, то в парі напевно встановляться теплі, довірчі відносини. Дракон привнесе в життя яскраві події, цікаві знайомства і постійний феєрверк нових вражень. Свиня любить динаміку і приймає фантазії Дракона як стимул для свого розвитку.

Дракон буде не менш задоволений Свинею, оскільки остання вміє дбати, виявляти доброту і участь. Поруч зі ній, Дракон отримає довгоочікувану можливість повноцінно відпочивати і отримувати кайф від простих радощів життя. Тільки в цьому поєднанні знаків присутній внутрішній глибинний психологічний комфорт, почуття захищеності і стабільності при тому, що обидва — дуже живі, допитливі і яскраві особистості.

Проблеми, які можуть виникати, будуть досить легко вирішуватися. Єдине, на що варто звернути увагу відразу — фінансовий аспект. Від природи кожен з пари схильний витрачати більше, ніж заробляти. Тому, необхідний контроль грошових коштів.

Чоловік Дракон і жінка Свиня.

Сприятливе поєднання знаків. У такому варіанті пара швидше вирішить всі можливі тертя. В інтимних стосунках — повний порядок. У побуті можуть себе проявити з однаковим успіхом обидва, тому, найкраще — розділити обов’язки по дому. Фінанси краще довірити жінці. Чоловік буде зайнятий забезпеченням сім’ї, а жінка Свиня створить необхідний затишок і психологічний комфорт. Вона напевно буде встигати займатися і своєю кар’єрою, і допоможе чоловікові в здійсненні його планів. Всі вирішуватимуть разом. Вдале поєднання знаків!

Жінка Дракон і чоловік Свиня.

Ось тут вже все набагато складніше. Розвиток відносин буде повністю залежати від особливостей характеру жінки Дракона. Чим складніше і вимогливіше буде жінка, тим менше у неї шансів створити дійсно гармонійний союз з чоловіком Свинею. Постійний тиск з її боку в тому чи іншому вигляді, навіть неусвідомлене, але відчутне, буде напружувати чоловіка. Відчуваючи внутрішній неспокій чоловік Свиня може стати вкрай неврівноваженим і тоді проявить свої гірші якості — мінливість, скупість, безвідповідальність і бажання все робити на зло.

Добавить комментарий